Avrupa’da bulunan firmalar için Atv Avrupa’ya reklam planlaması yapmanın tam zamanı! “Dostluk ve Barış Rallisi”ne sponsor olan Atv Avrupa; resmi makamlarca desteklenen ve hedef kitlesi AB izleyici profili olan bu projeyle Avrupa’da Türklere hitap eden firmalar için büyük bir avantaj sunuyor.

Bu organizasyon için Atv Avrupa’ya reklam vermek neden önemli?

  • Bu tür prestijli organizasyonlar marka bilinirliğini arttırmak için çok önemlidir.
  • Markanızın projeleri için de “Dostluk ve Barış” rallisi bir basamak olabilir.
  • Atv Avrupa reklam planlaması yapan bütün firmalar için ralli boyunca yapılacak haberlerde, programlarda ve eylül ayında yayınlanacak 22’şer dakikalık 10 bölümlük özel televizyon programında da yer verilecek.
  • Bu organizasyon diğer Avrupa Türk televizyonları; Euro D, Euro Star, TV 8 INT, Show Turk, Kanal 7 Avrupa ve tüm dünya basını tarafından da ilgiyle takip edilecektir.
  • 15 ülkenin katılacağı ralli bu ülkeler tarafından ilgiyle takip edileceği için firmanızın globalleşmesini sağlayabilirsiniz.

cropped 9240308055adedf2d444d64.49697684

      Nasıl reklam verebilirsiniz?

Reklam noktasında çok fazla seçeneğiniz var. Bu proje ile ilgili hem ralli içi hem de programa ait özel reklam kullanımlarının tasarlandığını görüyoruz. Ayrıca büyük markalara öncelik verilecek olması Avrupa reklam satınalma konusunda uzman ajanslardan profesyonel yardım almanızı gerekli kılıyor. Bunun için Tutus Media her zaman yanınızda…

  • Program reklamları:

Eylül ayında yayınlanacak bu 10 bölümlük özel program için bir Avrupa reklam satınalma işlemi yapabilirsiniz. Bunun için Tutus Media sizlere özel reklamlar hazırlayabileceği gibi hazır reklamlarınızı da planlayabilir.

  • Bant reklamlar:

Bant reklam en başarılı ve etkili reklam çeşitlerindendir.  Dostluk ve Barış Rallisinde firmanızın bant reklamı ekranın alt tarafında 8 saniye boyunca yer almasını istiyorsanız hemen Tutus Media’ya başvurabilirsiniz. Ekranın % 20’sini kaplayan bu reklamda izleyicinin reklamı görmeme ihtimali yoktur. Diğer reklamlara göre %15 gibi daha etkili olan bant reklamlar için kreatif elemanlarımız en iyi bannerları hazırlarlar. Minimum bütçelerle akılda kalıcı büyük kazanımlar elde etmek istiyorsanız mutlaka Avrupa Türk televizyonlarına bant reklam vermeyi düşünmelisiniz.

Kaptanlar için hazırladığımız bant reklamlarımız!

  • Sponsorluk:

Avrupa’da Türklere yönelik hizmet veren firmalar marka bilinirliği için mutlaka Avrupa Türk televizyonlarına sponsor olmayı düşünmelilerdir. Atv Avrupa’nın yayınlayacağı bu özel programa da firmalar sponsor olabilirler.

  • Normal reklamlar:

Dostluk ve Barış Rallisinin arasında saatte 12 dakika yayınlanan reklamlardır. Bu reklamlar da oldukça etkileyici olup global firmalar için gereklidir.

Tutus Media, Atv Avrupa’nın sponsor olduğu bu rallinin bütün alanları için firmanız adına reklam planlaması yapabilir. Bunun dışında Avrupa Türklerine hitap eden ürünlerinizi Avrupa Türk televizyonlarında hedef kitlenize ulaştırmak için size özel seçenekler sunar. Avrupa reklam fiyatlarının uygun olması da firmalar için cezp edici bir durum olmaktadır.