E-Ticaret SEO

Günümüzde büyük küçük her markanın gelecekte var olabilme adına bir e-ticaret sitesi olmak zorunda. Teknolojinin hızlı gelişmesi insanlara evlerinden çıkmadan pratik bir şekilde birden fazla ürüne aynı anda ulaşma imkânı sağlıyor. Haliyle bu da online ticarette rekabeti zorlaştırıyor. Milyonların savaştığı Adwords reklamları ve sosyal medya reklamlarının yanında daha düşük maliyetlerle elde edilen organik trafiğin oldukça önemli konumda olduğunu biliyorsunuzdur.

Peki, bu organic trafik için gerekli olan e-ticaret SEO konusunda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Online ticarette başarı için başta Google olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda olmalısınız. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve e ticaret SEO kapışmasında birinci sırada yer almak Tutus Media ile artık çok kolay!

Doğru hamleler yaparak online sitenize değer kazandıran kullanıcı odaklı e-ticaret SEO çalışmalarımız için ister yerel bazda isterse global tarzda bir ticari siteye sahip olabilirsiniz.

202

12 ayda organikten gelen gelirlerinizi de %202 arttırabiliriz.
fm

Tutus Media SEO hizmeti ile Organik trafiğimizde %300'e yakın bir artış sağladık

Yavuz Kavaklıfussmattenprofi.com
seo 2 1

E - Ticaret SEO çalışmalarımız nelerdir?

Hedef ve Strateji? Biz neredeyiz?

E-ticaret SEO uzun vadeli bir yatırım olduğu için markanızın hedeflerine göre SEO stratejileri geliştiriyoruz. Rakip analizi ile birlikte sektördeki konumumuzu belirliyoruz. Neredeyiz? Nereye gidiyoruz? Nereye gitmek istiyoruz?

İhtiyacınız olan herşey!İhtiyacınız olan herşey!
12 ayda organikten gelen gelirlerinizi
%202 arttırabiliriz.

202

Altı ayda organik trafiğinizi
%96 arttırabiliriz.

96

Rakip Analizi

Avrupa Kurumsal SEO çalışmalarında ilk adımımızı rakip analizi ile atıyoruz. Çünkü web sitemize trafik çekmek için rakiplerimizi iyi analiz etmemiz gerekiyor. Rekabete gireceğimiz rakiplerimizin Kurumsal SEO noktasındaki bütün hamlelerini kapsamlı bir şekilde raporluyoruz.

seo 1

Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi

Arama motorları için olmazsa olmaz Kurumsal SEO ögesidir. Hedef kitlenize, markanıza hatta ürün ya da hizmetlerinize uyumlu anahtar kelimeleri belirleyip detaylı analiz yapıyoruz. Tutus Media markanız için en popüler anahtar kelimeleri seçmekle kalmaz aynı zamanda hedef kitlenizle uyumlu kelimeleri de belirler.

seo 1

Site içi Kurumsal SEO

Kurumsal SEO için oldukça önemli bir konu da Site İçi Kurumsal SEO’dur. Web sitenizin belirlenen anahtar kelimelere göre düzenlenmesini sağlayarak site trafiğinizi kat be kat arttırıyoruz.

İçerik kalitesi, güncel içerik, anahtar kelimelerin kullanım oranları, dikey arama, mobil uyumluluk, bölgesel-yerel SEO, hız, direkt cevaplar, sitenin kodlama hataları, link yapısı ve daha birçok farklı özelliklerde onarımlar ve düzenlemeler yapıyoruz.

seo

Sosyal Medya

Sosyal Medya stratejisi Site Dışı Kurumsal SEO’nun başatıdır. Sürekli gelişen hatta internet dendiğinde akla neredeyse sadece sosyal medya mecralarının geldiği bir noktada ajansımız Kurumsal SEO için Sosyal Medya Yönetimine büyük önem vermektedir. Markanızın, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumbir gibi mecralarda en iyi şekilde temsil edilmesini istemez misiniz?

Hedef kitlenize uygun sosyal medyada neler paylaşılabilir? Ne tür içeriklerle sosyal medyadan trafik çekebilirsiniz? Bunlar ve bu tür sorulara cevaplar bularak markanızla uyumlu özel bir sosyal sayfa kazanabilirsiniz.

seo

Raporlama

Avrupa’da 360 ° medya ajansı olarak Tutus Media başarısını disiplinli ve düzenli çalışmasına borçludur. Kurumsal SEO çalışmalarımızı markanıza; şeffaf ve düzenli bir şekilde sunuyoruz. SEO ajansınızın yaptığı bütün adımlardan anında haberdar olmak istiyorsanız Tutus Media bir tık uzağınızda…

seo 1
Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   biodinamik 02 5

  Ekim 29, 2021

  Biodinamik Kurumsal Kimlik Çalışması

  11

  Ekim 29, 2021

  FuehlDichWohl24 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 29, 2021

  A&B Besitzgesellschaft mbH. Web Sitesi Tasarımı

  vita 1 5

  Ekim 28, 2021

  VıTA1 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  1

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım

  SEO

  Kurumsal SEO

  Profesyonel yapılan Kurumsal SEO ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alabileceğini biliyorsunuzdur. Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında uzman ekibimizin belirlediği anahtar kelimelerle birlikte kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

  SEO

  Kullanıcı Deneyimi

  Kullanıcı Deneyimi ile birlikte modern kullanıcı arayüzlerinin de geliştirilmesini sağlıyoruz. Uzman ve çok disiplinli ekibimizin uzun yıllara dayalı tecrübeleri sayesinde size özel planlanmış tasarımların karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.