Google Görüntülü Reklamlar

Her gün sıklıkla ziyaret ettiğiniz bir haber sitesinde ya da Gmail hesabınızda ilgi alanınızda olan bir markanın görselini gördünüz ve ya çok beğendiğiniz bir reklam filmi izlediniz ve bu reklamın buraya nasıl geldiğini merak mı ediyorsunuz? Bunun cevabı çok basit. Bu tür web siteleri Google Görüntülü Reklam Ağı’nın bir parçası olup bu siteler genellikle kullanıcıların %90’ına ulaşmaktadır.

Teklif Al

Google Görüntülü Reklamların avantajları nelerdir?

Yeni müşterilerinizle karlılığınızı arttırırsınız!

Örneğin, bir çocuk mobilyası mağazası işletiyorsunuz ve bebeğini bekleyen bir annenin dikkatini tam da bebek odası markalarıyla ilgili yorumları okurken dikkat çekebilirsiniz. Google’ın hedef kitle bağlantısıyla görüntülü reklam ağı sitelerinde yayınlanan görüntülü reklamlarınız müşteri sayınızı arttıracaktır.

Reklamlarınızın gösterim mecralarını seçebilirsiniz!

Google görüntülü reklam ağında reklamlarınızı hedef kitlenizin yoğun bulunduğu web sitelerinde yayınlama gibi bir seçeneğiniz vardır. Daha spesifik seçimlerle, reklamlarınızın için sayfa türlerini, hedef kitleyi belirleyebilirsiniz. Böylece minimum bütçe ile maksimum kitleye ulaşabilirsiniz.

Etkileyici reklamlarla hedef kitlenizi etkileyebilirsiniz!

Google Görüntülü Reklam Ağlarında metin kullanıldığı gibi metin, resim, video gibi farklı medya reklamları gösterilebilir.

Yeni müşteriler kazanmak ve hedef kitlenize doğrudan ulaşmak için doğru yerdesiniz! Hemen bizimle iletişime geçin Google Görüntülü reklam ağı ile karlılığınızı arttırın!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

 Mayıs 30, 2020

İstanbul Restaurant Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Hag Group Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Fussmattenprofi Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Autoveredelung Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Damak Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Allsmart Logo Tasarımı