Kurumsal SEO Hizmeti Danışmanlığı

ile Trafiklerinizi arttırmak istiyor musunuz?

Tutus Media’nın sunduğu arama motoru optimizasyonu çözümleri ile Avrupa’da Kurumsal SEO Danışmanlığı almak artık çok kolay!

Tutus Media dünyanın en iyi çayına yakışan bir çalışmayla SEO hizmetlerimizi harikulade yaptı ve yapacak.

Fahmi KhisroMevlana Çay | CEO
4 1
seo 2 1

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Çalışmalarının Faydaları Nelerdir?

Profesyonel yapılan Kurumsal SEO ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alabileceğini biliyorsunuzdur. Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında uzman ekibimizin belirlediği anahtar kelimelerle birlikte kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO markanızın hedef kitlesine uygun ziyaretçilerin yakalanmasını amaçlar. Örneğin; firmanızda otomobil aksesuarları satıyorsunuz, hedef kitleniz otomobil sahipleri, yeni otomobil satın alacaklar olmalıdır. Bu hedef kitle uzun soluklu yapılan Kurumsal SEO ve E-Ticaret Sitesi SEO çalışmaları ile otomobil markalarına hatta bir ürüne kadar indirgenebilir. Bütün bu sonuçlara göre ekibimiz otomobil sahibi olan kitleye hitap eden anahtar kelimeleri belirleyip analiz eder ve en verimli olanlarına yönelik Kurumsal SEO çalışması yapar.

Ek Bilgi:

İhtiyacınız olan herşey!İhtiyacınız olan herşey!

Rakip Analizi

Avrupa Kurumsal SEO çalışmalarında ilk adımımızı rakip analizi ile atıyoruz. Çünkü web sitemize trafik çekmek için rakiplerimizi iyi analiz etmemiz gerekiyor. Rekabete gireceğimiz rakiplerimizin Kurumsal SEO noktasındaki bütün hamlelerini kapsamlı bir şekilde raporluyoruz.

seo 1

Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi

Arama motorları için olmazsa olmaz Kurumsal SEO ögesidir. Hedef kitlenize, markanıza hatta ürün ya da hizmetlerinize uyumlu anahtar kelimeleri belirleyip detaylı analiz yapıyoruz. Tutus Media markanız için en popüler anahtar kelimeleri seçmekle kalmaz aynı zamanda hedef kitlenizle uyumlu kelimeleri de belirler.

seo 1

Site içi Kurumsal SEO

Kurumsal SEO için oldukça önemli bir konu da Site İçi Kurumsal SEO’dur. Web sitenizin belirlenen anahtar kelimelere göre düzenlenmesini sağlayarak site trafiğinizi kat be kat arttırıyoruz.

İçerik kalitesi, güncel içerik, anahtar kelimelerin kullanım oranları, dikey arama, mobil uyumluluk, bölgesel-yerel SEO, hız, direkt cevaplar, sitenin kodlama hataları, link yapısı ve daha birçok farklı özelliklerde onarımlar ve düzenlemeler yapıyoruz.

seo

Sosyal Medya

Sosyal Medya stratejisi Site Dışı Kurumsal SEO’nun başatıdır. Sürekli gelişen hatta internet dendiğinde akla neredeyse sadece sosyal medya mecralarının geldiği bir noktada ajansımız Kurumsal SEO için Sosyal Medya Yönetimine büyük önem vermektedir. Markanızın, Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Tumbir gibi mecralarda en iyi şekilde temsil edilmesini istemez misiniz?

Hedef kitlenize uygun sosyal medyada neler paylaşılabilir? Ne tür içeriklerle sosyal medyadan trafik çekebilirsiniz? Bunlar ve bu tür sorulara cevaplar bularak markanızla uyumlu özel bir sosyal sayfa kazanabilirsiniz.

seo

Raporlama

Avrupa’da 360 ° medya ajansı olarak Tutus Media başarısını disiplinli ve düzenli çalışmasına borçludur. Kurumsal SEO çalışmalarımızı markanıza; şeffaf ve düzenli bir şekilde sunuyoruz. SEO ajansınızın yaptığı bütün adımlardan anında haberdar olmak istiyorsanız Tutus Media bir tık uzağınızda…

seo 1
Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   biodinamik 02 5

  Ekim 29, 2021

  Biodinamik Kurumsal Kimlik Çalışması

  11

  Ekim 29, 2021

  FuehlDichWohl24 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 29, 2021

  A&B Besitzgesellschaft mbH. Web Sitesi Tasarımı

  vita 1 5

  Ekim 28, 2021

  VıTA1 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  1

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım

  SEO

  E-Ticaret SEO

  Günümüzde büyük küçük her markanın gelecekte var olabilme adına bir e-ticaret sitesi olmak zorunda. Teknolojinin hızlı gelişmesi insanlara evlerinden çıkmadan pratik bir şekilde birden fazla ürüne aynı anda ulaşma imkânı sağlıyor. Haliyle bu da online ticarette rekabeti zorlaştırıyor.

  SEO

  Kullanıcı Deneyimi

  Kullanıcı Deneyimi ile birlikte modern kullanıcı arayüzlerinin de geliştirilmesini sağlıyoruz. Uzman ve çok disiplinli ekibimizin uzun yıllara dayalı tecrübeleri sayesinde size özel planlanmış tasarımların karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.