Tutus Media olarak uzman ekibimizle “Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin vb.” Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Sosyal medya bugün hemen hemen herkesin kullandığı bir platform haline gelmiştir. Bundan dolayı markaların sosyal medyada olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Marka imajınızı pekiştirmek, rekabette bir adım öne çıkmak ve hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya en önemli araçların başında gelir.

Tutus Media sosyal medya departmanı olarak, akla gelebilecek her türlü sosyal platformda markanızın iletişim yönetimini profesyonel bir stratejiyle yapmaktayız.

Tutus Media bünyesinde yer alan sosyal medya uzmanlarımız, aktüel olanı takip ederek markanızın hizmet verdiği sektörde yaşanan değişimleri yakından gözlemleyip bu gözlemler neticesinde bulunduğunuz sosyal ağda marka iletişim stratejinize uygun kampanyalar geliştirir ve bu kampanyaların takibini yaparak gerekli içerik yönetimlerini sağlar. Bu sayede markanızın bulunduğu tüm sosyal ağlarda 360 derece kesintisiz iletişim akışı sağlanmış olur ve tüketicilerinizin markanıza yönelik farkındalığı oldukça artar.


SEO

TUTUS Media web sayfanıza ve marka kimliğinize otomatik yaklaşımlar ile yaklaşmaz. SEO ile birlikte size arama motorlarında zirveleri kontrol edebilme imkanı sağlar.

Sosyal Medya

Tutus Media olarak uzman ekibimizle "Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin vb." Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Adwords

Google Adwords GDN, SEM ve Dijital Medya SEO ajansı olarak Almanya merkezli bir ajans olan Tutus Media;  Uzman ekibi ile reklam harcamalarınızı kontrol altına almanızı sağlıyoruz.

Newsletter

İnternetin kuşkusuz en güçlü araçlarından biri olan ve etkileşim yayını olarak da tercih edilen newsletter paylaşımları yeni nesil firmalar için oldukça önemli bir konumda.