Sosyal Medya

Yönetimi ve Reklamları

Tutus Media profesyonel sosyal medya ekibi ile markanızı baştan yaratıyor. İster e-ticaret markası olun, ister kurumsal şirket, isterseniz de kobi olun, hedeflerinizi gerçekleştirmek için birlikte çalışmaya ve sizi ileriye taşımakta iddialıyız.

Uzman ekibimizle “Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin vb.” Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Neden Sosyal Medya?

Sorunun cevabını sadece bir cümle ile verebiliriz: Çünkü hedef kitlenizin neredeyse tamamı sosyal medyada! 2019 yılının internet ve sosyal medya kullanım oranlarına bakacak olursak, yukarıdaki ifademizin ne kadar doğru olduğunu görebiliriz.

2019 yılında internet kullanıcısı sayısı 4.38 milyar. Bu da geçen seneye oranla neredeyse %10’luk bir artış demek.

2019 yılında sosyal medya kullanıcılarının sayısı 3.484 milyara ulaştı. Sosyal medya kullanım oranı da geçen seneye göre %9 artış gösterdi.

Ortalama bir internet kullanıcısı günde yaklaşık 6 saat 42 dakikasını internette harcıyor. Bu sürenin neredeyse yarısından fazlası sosyal mecraların payına düşüyor.

Tüm bu verilerin ışığında neden sosyal medya’da var olmanız gerektiği aslında çok net.

Strateji kuruyoruz, hikayenizi belirliyoruz, tasarlıyoruz ve yönetiyoruz.

Sizden aldığımız brief doğrultusunda markanızın sosyal medyadaki stratejisini belirliyoruz, hikayenizi baştan yazıyoruz. Gerek tasarım, gerekse de içerik stratejilerimiz tamamen hedef kitlenize odaklanmış oluyor. Sadece sosyal medya hesaplarınızı yönetmiyoruz, aynı zamanda markanızın ihtiyacı olan 360 derece pazarlama konusunda da daima size teklifler sunuyor, markanızı geliştirmeniz için öncülük ediyoruz.

Dinliyoruz, geliştiriyoruz, uyguluyoruz ve geri bildirim alıyoruz.

Müşterilerden gelen bildirimler doğrultusunda markanızın gelecek içeriklerini planlıyor ve geliştiriyoruz. Hedef kitlenizin taleplerine en hızlı şekilde karşılık veriyoruz. Kitlenizin istekleri doğrultusunda hazırlanan içeriklerden geri bildirim alıyor, size iletiyor ve stratejiyi sizinle birlikte baştan kuruyoruz. Tüm toplanan verileri analiz ediyor ve sizlere raporlayarak hesaplarınız konusunda sizleri sürekli bilgilendiriyoruz.

Müşterilerinizi koruyoruz, potansiyel müşterilerinize ulaşıyoruz, yeni müşterileriniz haline getiriyoruz.

 Sosyal medyada içerik pazarlama ve reklam çalışmalarıyla yeni müşteriler hedefliyor, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Potansiyel müşteri kitlesini yeni müşterinize dönüştürüyoruz. Mevcut müşterilerinizin istekleri ve beklentileri doğrultusunda içerik stratejimizi geliştiriyor, müşteri sadakati oluşturmak için farklı çalışmalar/etkinlikler/yarışmalar düzenliyoruz.

Ölçümlüyoruz, raporluyoruz, paylaşıyoruz.

Sadece içerik paylaşımıyla kalmıyoruz. Her ay yapılan çalışmaların sonuçlarını analiz ediyor, çalışmalarımızı bu analizler doğrultusunda geliştiriyoruz. Her ay sonunda size farklı mecralar için raporlar sunuyoruz, gelişimi kolayca takip etmenizi sağlıyoruz. Haftalık/aylık toplantılarla sizinle birlikte çalışmaların analizini gerçekleştiriyoruz. Sosyal Medya yönetimi ve reklamlarında başarı için sürekli yenilik ve iletişim şart. Marka ya da şirketlerin yoğun gündemleri arasında bunları takip edebilmeleri ve ayak uydurmaları oldukça zor, işte tam burada Tutus Media olarak devreye giriyoruz…

Siz de sosyal medya da performans odaklı çalışmalarla hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   Ekim 29, 2021

  Biodinamik Kurumsal Kimlik Çalışması

  Ekim 29, 2021

  FuehlDichWohl24 Kurumsal Kimlik Çalışması

  Ekim 29, 2021

  A&B Besitzgesellschaft mbH. Web Sitesi Tasarımı

  Ekim 28, 2021

  VıTA1 Kurumsal Kimlik Çalışması

  Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım

  Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Avrupa’da 360° Medya Ajansı olarak hizmet veren Tutus Media Avrupa’da profesyonel tasarım çözümleri üretir.

  Ambalaj Tasarımı

  Avrupa’da 360° Medya Ajansı olarak hizmet veren Tutus Media Avrupa’da profesyonel tasarım çözümleri üretir.