Tanıtım Filmi

Kurumsallaşmayı hedefleyen markalar için Tanıtım Filmi atılması gereken önemli bir adımdır. Çok etkileyici bir web sitenizin yanında tanıtım filminizle hizmetlerinizi ya da ürünlerinizi tüketiciye canlı olarak sunarak rekabette bir adım önde olmak istemez misiniz?

Tutus Media olarak sektörünüze uygun hazırladığımız tanıtım filmlerimizle markanızı, hedef kitlenize hızlı ve en dikkat çekici şekilde ulaştırıyoruz.

 • Tanıtım filmleri markanın kurumsallığı için önemli olduğu kadar hedef kitlenin güveni açısından da önemlidir.
 • Kaliteli bir tanıtım filmi; markanın hizmetleri ve ürünlerinin de kaliteli olduğunu gösterir.
 • Tanıtım filmlerinizi, web siteniz ile birlikte Youtube, Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal mecralarda sıklıkla kullanarak neredeyse ücretsiz reklama çıkmış olursunuz.
 • Fuarlarda ve farklı programlarda birçok broşürle anlatmaya çalışacağınız bilgileri tanıtım filminizle rahat ve kolay bir şekilde sunabilirsiniz.
 • Hizmetlerinizi ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde görselle sunmak markanızın özgüvenini gösterir. Şeffaflık ve özgüven tercih sebebidir.

Tanıtım Filminiz için Avrupa’da 360 derece medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media gibi profesyonel ve kaliteli bir ajansla çalışarak bütün bu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Fikir, senaryo, kameraman, kaliteli kameralar, ışık sistemleri, yönetmen, sanatçılar, castlar, renklendirme uzmanları, seslendirme, animatörler vb. birçok etmeni işini bilen bir yapımcı ile buluşturmak kolay ve hesaplı bir iş değildir.

Avrupa’da ve Türkiye’de birçok firma için hazırladığımız tanıtım filmlerimizi inceleyebilirsiniz.

Tanıtım filminizle iyi bir kimliğe hazırsanız bizi arayın!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   Ekim 26, 2020

  Dolce Desserts İmaj Fotoğraf Çekimi

  Ekim 11, 2020

  Enkafood Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Kaptanlar Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Beynur Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Goran Tee Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Mevlana Çay Medya Planlama