Her Haliyle Kullanıma Hazır Bir Konsept

Tutus Media modern olduğu kadar kolay elde edilen kullanıcı deneyimlerini yüksek
performanslı tasarımlarla başarır.

ipad hor fussmatten
Kullanıcı Deneyimi

El Ele - Birlikte!

Biz sadece Kullanıcı Deneyimini geliştirmeyi amaçlamıyoruz. Kullanıcı Deneyimi ile birlikte modern kullanıcı arayüzlerinin de geliştirilmesini sağlıyoruz. Uzman ve çok disiplinli ekibimizin uzun yıllara dayalı tecrübeleri sayesinde size özel planlanmış tasarımların karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak mükemmel bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Unutmayın! Birlikte el ele geliştirdiğimiz bu çalışma sistemiyle tüketicinin markanızdan vazgeçememesini sağlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Mükemmel Organizasyon!

Ekibimiz, markanızla belirlenmiş noktalarda yakın işbirliği içinde çalışmaya ya da ayrı ayrı çalışma tarzlarına rahatlıkla entegre olabilir. Bu uyumlu çalışmamız ile markanız için en iyi arayüzleri belirleriz. Ekibinizin özel istekleri noktasında sorunsuz işbirliği sağlamayı da organizasyonumuzun mükemmelliği için önemli görürüz.

ipad hor panda

İlk Satın Alma Deneyimi!

İlk hedefimiz web sitenize gelen ziyaretçinin site içerisinde kolay bir şekilde gezinebilmesidir. Ekibimiz sitenizdeki bütün bilgilerin kolay erişilebilir olmasını sağlar. Bu tür siteler UX – Kullanıcı Deneyimi noktasında başarılı sitelerdir.

Tüketicinin beklentisini karşılamak için atılacak bütün adımlar ilk satın alma kararında etkilidir. İlk satın alma deneyiminde mutlu olan tüketici, deneyimini geliştirerek uzun süreli müşteriniz olabilir. Hatta Tutus Media tüketici deneyimine de destek olan Sosyal Medya Yönetimleri ile uzun süreli müşterilerinizi bir marka savunucusu haline getirebilir. Marka savunucuları sizin yerinize ücretsiz kulaktan kulağa ya da yeni deyimle dokunmatikten klavyeye reklamınızı yaparak satışlarınızı arttırır.

UX ve Mobil Web Sitesi Deneyimi!

Web siteniz için yapılan tasarımlar oldukça keyifli ve eğlenceli olabilir. Ancak Web sitelerine mobil girişlerin masa üstünden çok fazla olduğunu düşünürsek kusursuz bir kullanıcı deneyimi için bütün yapılan bu tasarımların mobile uyumlu olup olmadığını kontrol edilmesi gerekir. UX tasarımcımızın görevi mobil tasarımı müşteri için kullanışlı hale getirmektir. Çok estetik bir tasarım mobilde tüketicinin bilgiye ulaşmasını zorlaştırıyorsa bu kullanıcı deneyimi açısından sıkıntılıdır.

Tutus Media’nın tasarladığı mobil sitelerde bu sıkıntıyı asla yaşamazsınız! Mobilde tıpkı masaüstünde olduğu gibi bilgilere kolayca ulaşılmasını istiyorsanız markanızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz.

Testlerle Farklı Deneyimlere Ulaşma!

Her kullanıcı deneyimi için UX tasarımcılarımız markanızın ortalama müşteri profiline uygun olarak persona oluşturur. Bu süreç pazarlama sürecini başlatmadan önce önemli bir adımdır. Ekibimizin kullandığı her bir persona farklı müşterilere hitap ettiği eder ve kullanıcı deneyimi için yüksek bir konsepte sahip olursunuz. Ayrıca e – ticaret sitelerinde oluşturulan persona kullanımları sonucu site haritanızı kolayca geliştiriyoruz.

Bütün tasarımlarımız müşteri odaklıdır. Müşteri odaklı bu tasarımlarımızla satışlarınızı hızlı şekilde arttırıyoruz ve markanızı hedef kitlenizle empati kurduruyoruz. Tutus Media çalışma alanlarıyla kullanıcı deneyimi kazanmak çok kolay!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   biodinamik 02 5

  Ekim 29, 2021

  Biodinamik Kurumsal Kimlik Çalışması

  11

  Ekim 29, 2021

  FuehlDichWohl24 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 29, 2021

  A&B Besitzgesellschaft mbH. Web Sitesi Tasarımı

  vita 1 5

  Ekim 28, 2021

  VıTA1 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  1

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım

  SEO

  Kurumsal SEO

  Profesyonel yapılan Kurumsal SEO ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alabileceğini biliyorsunuzdur. Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında uzman ekibimizin belirlediği anahtar kelimelerle birlikte kısa sürede başarıyı yakalayabilirsiniz.

  SEO

  E-Ticaret SEO

  Günümüzde büyük küçük her markanın gelecekte var olabilme adına bir e-ticaret sitesi olmak zorunda. Teknolojinin hızlı gelişmesi insanlara evlerinden çıkmadan pratik bir şekilde birden fazla ürüne aynı anda ulaşma imkânı sağlıyor. Haliyle bu da online ticarette rekabeti zorlaştırıyor.