Remarketing

Reklamları

Remarketing e-ticaret sitenizi ziyaret eden hedef kitlenizin etiketlenerek, sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettiği diğer sitelerde reklamınızı tekrar görmesidir. Remarketing reklamlar ile sitenizden ayrılan hedef kitlenizin dikkatini çekerek tekrar sitenize çekebilirsiniz. Bu şekilde geri dönmenin alışverişle taçlanması yüksek ihtimaldir.

Remarketing herkesin başına gelebilir!

Aslında herkesin başına gelen bir durum bu. Satın alma eğiliminde olduğunuz bir ürünü araştırmaya başladıktan sonra bu ürünü sıkça ziyaret ettiğiniz sitelerde görmeye başlarsınız. “Bu ürüne dükkanımda bakmıştın! Biz buradayız! Haydi karar ver artık!”

Google beni mi takip ediyor? Sorusunu bize sorduran remarketing markanız için dijital çağda kesinlikle hafife alınmaması gereken bir reklam modelidir.

Remarketing herkesin başına gelebilir!

Remaketing süreci nasıl işliyor?

 • Örnek verirsek Seylan Çayı almak isteyen bir ziyaretçi bir şekilde sitenizi ziyaret edip ürününüzle ilgileniyor.
 • Ziyaretçi ürünü almadan siteden ayrılıyor.
 • Bundan sonra ziyaret ettiği sitelerde Seylan Çayı reklamımız karşısına çıkıyor ve ona hatırlatıyor. “En iyisi bu! Hala satın almadın mı?”

Remarketing için neler yapıyoruz?

 • Üst kısımda bahsettiğimiz Seylan Çayından devam edersek en çok satmak istediğimiz ürün bu olsun. Adwords üzerinden aldığımız küçük bir kodu web sitemizde ürünün bulunduğu sayfaya yapıştırıyoruz. Böylece Seylan çayı sayfanızı inceleyen kullanıcılara yeniden ulaşabiliyorsunuz.

Tutus Media, web sitenize fazla etiket eklemeden daha fazla Yeniden Pazarlama (Remarketing) listeleri oluşturarak kazancınızı arttırır.

Remarketing reklamlarınızın çok uygun bütçeler ile kaliteli dönüşümler almasını istiyorsanız hemen bizi arayın!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   Ekim 26, 2020

  Dolce Desserts İmaj Fotoğraf Çekimi

  Ekim 11, 2020

  Enkafood Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Kaptanlar Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Beynur Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Goran Tee Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Mevlana Çay Medya Planlama