Remarketing

Reklamları

Remarketing e-ticaret sitenizi ziyaret eden hedef kitlenizin etiketlenerek, sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaret ettiği diğer sitelerde reklamınızı tekrar görmesidir. Remarketing reklamlar ile sitenizden ayrılan hedef kitlenizin dikkatini çekerek tekrar sitenize çekebilirsiniz. Bu şekilde geri dönmenin alışverişle taçlanması yüksek ihtimaldir.

Remarketing herkesin başına gelebilir!

Aslında herkesin başına gelen bir durum bu. Satın alma eğiliminde olduğunuz bir ürünü araştırmaya başladıktan sonra bu ürünü sıkça ziyaret ettiğiniz sitelerde görmeye başlarsınız. “Bu ürüne dükkanımda bakmıştın! Biz buradayız! Haydi karar ver artık!”

Google beni mi takip ediyor? Sorusunu bize sorduran remarketing markanız için dijital çağda kesinlikle hafife alınmaması gereken bir reklam modelidir.

Remarketing herkesin başına gelebilir!

Remaketing süreci nasıl işliyor?

  • Örnek verirsek Seylan Çayı almak isteyen bir ziyaretçi bir şekilde sitenizi ziyaret edip ürününüzle ilgileniyor.
  • Ziyaretçi ürünü almadan siteden ayrılıyor.
  • Bundan sonra ziyaret ettiği sitelerde Seylan Çayı reklamımız karşısına çıkıyor ve ona hatırlatıyor. “En iyisi bu! Hala satın almadın mı?”

Remarketing için neler yapıyoruz?

  • Üst kısımda bahsettiğimiz Seylan Çayından devam edersek en çok satmak istediğimiz ürün bu olsun. Adwords üzerinden aldığımız küçük bir kodu web sitemizde ürünün bulunduğu sayfaya yapıştırıyoruz. Böylece Seylan çayı sayfanızı inceleyen kullanıcılara yeniden ulaşabiliyorsunuz.

Tutus Media, web sitenize fazla etiket eklemeden daha fazla Yeniden Pazarlama (Remarketing) listeleri oluşturarak kazancınızı arttırır.

Remarketing reklamlarınızın çok uygun bütçeler ile kaliteli dönüşümler almasını istiyorsanız hemen bizi arayın!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

 Mart 28, 2020

HFC Sosyal Medya Yönetimi

Şubat 17, 2020

Mevlana Çay / Böyle Lezzetli Çay görmediniz!

Şubat 17, 2020

Buser Tarım Website Tasarımı

Şubat 17, 2020

Demlik Ceylon Çay

Şubat 17, 2020

MAY Motors Website Tasarımı

Şubat 17, 2020

Doğadan sofranıza, Buram Bal