Google Arama Reklamları

Gelişen teknolojiyle birlikte Dijital Pazarlama alanında markanızın var olmasını istiyorsanız Google Adwords programlarıyla reklama çıkmanız gerektiğini de biliyorsunuzdur.

Google’a nasıl reklam veririm? Google reklamlarına ne kadar harcarım? Google Arama reklamları karlı mı? Gibi sorular artık zihninizi meşgul etmeyecek!

Teklif Al

Örneğin, Otomobil aksesuarı satan bir markanız var ve  “araba paspası” diye arama yapan bir kullanıcıyı hedefliyorsunuz. Google Arama Reklamları stratejisi ile hemen arama çubuğunun altında reklamınızın çıkmasını istemez misiniz?

Profesyonel ekibimiz markanıza sadece kar ettiren Google Arama Reklamları stratejisi ile karlılığınızı arttırmaya hazır!

Peki Google Arama Reklamları nedir?

 • Google reklamları (Adwords) planlanan sektörel strateji ile hazırlanan reklamlardır.
 • Google Arama Reklamları ile reklamlarınız tam olarak hedef kitlenize gösterilir. Bu da karlılığınızı otomatik olarak arttırır.
 • Google Arama Ağı reklamlarının en önemli özelliği tıklama başına ücretlendirilmesidir. Reklam gösteriminden ücret alınmaz.
 • Anahtar kelime belirleme, bütçeyi kampanyalarla yönetme, bütçeyi belirli takvime göre yönetme Google Arama reklamları için önemli kriterlerden olup mutlaka profesyonel yardım gerektirir.
 • Google Arama Reklamları için oluşturduğumuz kampanyalar hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda arama sayfalarının en başında yer alabilir ve hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Google Arama Reklamları nerelerde gösterilir?

Google Arama Sayfasında
Google Haritalar Kısmında
google reklam
Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   biodinamik 02 5

  Ekim 29, 2021

  Biodinamik Kurumsal Kimlik Çalışması

  11

  Ekim 29, 2021

  FuehlDichWohl24 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 29, 2021

  A&B Besitzgesellschaft mbH. Web Sitesi Tasarımı

  vita 1 5

  Ekim 28, 2021

  VıTA1 Kurumsal Kimlik Çalışması

  1 2

  Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  1

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım