Google Arama Reklamları

Gelişen teknolojiyle birlikte Dijital Pazarlama alanında markanızın var olmasını istiyorsanız Google Adwords programlarıyla reklama çıkmanız gerektiğini de biliyorsunuzdur.

Google’a nasıl reklam veririm? Google reklamlarına ne kadar harcarım? Google Arama reklamları karlı mı? Gibi sorular artık zihninizi meşgul etmeyecek!

Teklif Al

Örneğin, Otomobil aksesuarı satan bir markanız var ve  “araba paspası” diye arama yapan bir kullanıcıyı hedefliyorsunuz. Google Arama Reklamları stratejisi ile hemen arama çubuğunun altında reklamınızın çıkmasını istemez misiniz?

Profesyonel ekibimiz markanıza sadece kar ettiren Google Arama Reklamları stratejisi ile karlılığınızı arttırmaya hazır!

Peki Google Arama Reklamları nedir?

 • Google reklamları (Adwords) planlanan sektörel strateji ile hazırlanan reklamlardır.
 • Google Arama Reklamları ile reklamlarınız tam olarak hedef kitlenize gösterilir. Bu da karlılığınızı otomatik olarak arttırır.
 • Google Arama Ağı reklamlarının en önemli özelliği tıklama başına ücretlendirilmesidir. Reklam gösteriminden ücret alınmaz.
 • Anahtar kelime belirleme, bütçeyi kampanyalarla yönetme, bütçeyi belirli takvime göre yönetme Google Arama reklamları için önemli kriterlerden olup mutlaka profesyonel yardım gerektirir.
 • Google Arama Reklamları için oluşturduğumuz kampanyalar hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda arama sayfalarının en başında yer alabilir ve hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Google Arama Reklamları nerelerde gösterilir?

Google Arama Sayfasında
Google Haritalar Kısmında
Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   Ekim 26, 2020

  Dolce Desserts İmaj Fotoğraf Çekimi

  Ekim 11, 2020

  Enkafood Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Kaptanlar Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Beynur Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Goran Tee Medya Planlama

  Ekim 11, 2020

  Mevlana Çay Medya Planlama