Avrupa Medya Takip

Markanız için sadece Avrupa Medya Planlaması yapmıyoruz!

Teklif Al

Yaptığımız planlamaların

bütün istatistiklerini sizlere

kısa sürede sunuyoruz.

Avrupa Türk Televizyonlarında yayınlanan reklamlarınızı kayıt altına alıyor ve raporluyoruz.

Yayınlanan reklamların, planlamalara uygun yayınlanıp yayınlanmadığının doğruluğunu ölçümlemek, kayıt altına almak, analiz ve raporların arşivlenmesi hizmeti Tutus Media’nın şeffaf çalışma ilkelerinin başında gelir.

Planlamalar yapılıp medya satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra, reklam filmi yayınlarının tamamının bitiminden itibaren medya takip raporlarıyla istediğimiz programlarda ve kategorilerde reklam filminizin yayınlanıp yayınlanmadığını tespit ediyoruz.

Medya takip raporları sayesinde reklamlarınızı gerçekten istenilen gün ve saatte, istenilen kategori ve programda yayınlanıp yayınlanmadığının kontrolünü sizler de kolaylıkla sağlamış oluyorsunuz

Ürünlerinizi hedef kitlenizle kolayca buluşturmak için; kitlenizin takip ettiği Prime Time dizilerinde, gündüz kuşağı programlarında, haber programlarında Avrupa Medya Planlama, Avrupa Medya Satınalma hizmeti alabilirsiniz.

Avrupa Medya Takip Tutus Media ile hem çok kolay hem de çok hesaplı!

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

 Mayıs 30, 2020

İstanbul Restaurant Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Hag Group Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Fussmattenprofi Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Autoveredelung Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Damak Logo Tasarımı

Mayıs 30, 2020

Allsmart Logo Tasarımı

Avrupa

Medya Planlama

Avrupa’da 360° Medya Ajansı olarak hizmet veren Tutus Media Avrupa Türk Televizyonları için profesyonel Avrupa Medya Planlama çözümleri üretir.

Avrupa

Medya Satın Alma

Avrupa’da 360° Medya Ajansı olarak Tutus Media markanızın hedef kitlesine uygun Avrupa Türk Televizyonları için profesyonel çözümler üretir.