Tutus Media, 2014 yılı Aralık ayında Avrupa’daki Türk kökenli firmalara yönelik, gerek geleneksel medyada gerekse dijital medyada iletişim hizmeti sunmak amacıyla Almanya’da bir tam hizmet ajansı olarak kuruldu.

Dürüstlüğü, şeffaflığı ve çalışkanlığı kendimize şiar edinerek çıktığımız bu yolda Avrupa’daki Türk kökenli şirketlere yönelik offline ve online kampanyalar oluşturarak karşılıklı güven anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı amaçlıyoruz.

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”

Tutus Media, her şeyden önce insana verdiği değerle ön plana çıkan bir ajanstır. Alanında uzun süreli deneyimlere sahip bireylerden ve son derece yaratıcı bir ekipten oluşan Tutus, çalışanlarının menfaatini ve refahını her daim önemsemektedir. Bu nedenle gerek çalışma ortamında gerekse sosyal yaşamda çalışanlarının istekleri ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek onların aileden biri olduğunu hissettirmeye çalışmaktadır. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, durmayın, CV’leri yollayın; info@tutusmedia.com

Görsel Medya

Televizyon ve sinema için özel olarak tasarladığımız senaryolarla reklam filmleri çekiyoruz. Avrupadaki ulusal Türk televizyon kanalları için medya satınalma hizmetini sunuyoruz. Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak reklamınızın nerde, ne zaman, ne şekilde yayınlanacağını belirliyoruz. Farklı konseptler geliştirerek oluşturduğumuz tanıtım filmleri sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz!

Dijital Medya

Google başta olmak üzere önde gelen arama motorlarında üst sırada çıkmanız için özel çalışmalar yapıyoruz. Google Adwords, GDN, sosyal medya reklamları, premium online reklamlar ve mobil uygulama reklamlarını planlıyor ve yönetiyoruz. Siz müşterilerimiz için mailing sitemleri hazırlıyor, periyodik olarak içerik üretip, tasarlıyor ve yönetiyoruz. Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Web Development

Kurumsal ve ihtiyaca yönelik web site tasarım ve programlamanızı yapıyoruz. Online alışveriş siteleri konsept üretimi, ödeme sistemeleri ve ihtiyaca yönelik admin panelleri için profesyonel çözümler ve wordpress pluginler geliştiriyoruz.

Kreatif

Basılı medya ve dijital reklam bannerları ve ihtiyaca yönelik kreatif grafik tasarımları hazılıyoruz. İhtiyacınız dahilinde ürünlerinizi profesyonel olarak çekiyoruz ve düzenliyoruz. Farklı konseptler geliştirerek oluşturduğumuz tanıtım filmlerimiz sayesinde firmanızı avrupadaki müşteri kitlesine tanıtıyoruz.

Ekibimiz


İyi bir takım. Büyük bir aile!