E – Ticaret Sitesi Tasarımı

Dijital dünyadan para kazanmaya hazır mısınız?
Hiçbir marka bu teklifimize “hayır” diyemez! Klasik ticaretinize ekstra katkı sağlayarak yeni bir ticaret ağına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!
E-Ticaret

E- ticarette yaya kalmayın!

Gelişen dünyada teknolojinin ekonominin her kademesinde yer aldığını biliyoruz. İnternetin hızlı gelişimi ile birlikte her yatırımcının bir kurumsal web sitesi var. Günümüzde e-ticaret siteleri, mobil uyumlu tasarımlar, ödeme şekilleri ve B2B uygulamalar artık bize hiç de yabancı kavramlar değil.

Kazanma alışkanlığı ve rekabet etmek isteyen her markanın artık bir e-ticaret sitesi var.

İyi kurguladığımız, size özel tasarladığımız e-ticaret siteleri ile markanızın başarıya ulaşması hiç de zor değil!

Fark edilir ve kolay çözümlü e-ticaret siteleri!

İnternet üzerinden alışveriş son yıllarda oldukça popüler bir alışveriş sistemi haline geldi. Bugün binlerce e-ticaret web sitesinden, dakikalar içerisinde milyonlarca ürün satın alınmakta.

Tutus Media olarak e-ticaret sitenizi tasarlarken ilk önce ürününüzü nasıl satabiliriz diye düşünüyoruz. Sitenizi insanların alışveriş yapmasına teşvik edici şekilde tasarlıyoruz.

Sade ve net online alışveriş sitenizle çok kazanacaksınız!

Hız ve pratik tasarımıyla e-ticaret siteniz müşterilerin dikkatini dağıtmadığı gibi güven verir. Mümkün olduğunca sade ve güvenli online alışveriş siteleri ile arzuladığınız kazanca kavuşabilirsiniz!

Güvenli ödeme sistemleri Tutus Media ile çok kolay!

Müşterilerin %40’ının sipariş evrelerini tamamladıktan sonra ödeme sayfasına geldiklerinde siparişten vazgeçtiklerini biliyor musunuz?

Bu durumu minimuma indirmek için profesyonel ekibimiz güvenlik sisteminizi maksimum seviyede tuttuğu gibi karmaşıklıktan da kurtarır.

Anlaşılır, kolay, gereksiz bilgilerden uzak ödeme sayfanızla potansiyel müşterinizi gerçek müşteriye dönüştürüyoruz.

Tutus Media olarak Avrupa e-ticaret siteniz için size hazır paketler sunmuyoruz. Projenizi ve ürününüzü inceliyor, markanıza en uygun yol haritasını oluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi için

Sizi Arayalım!

Bizimle iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

   Ekim 16, 2021

  HerbBio Web Site Tasarım

  Ekim 16, 2021

  Best Concept Web Tasarım

  Ekim 12, 2021

  Ali Bey Grillhause Web Tasarımı

  Ekim 12, 2021

  Ali Bey Grillhause Menü ve Afiş Grafik Tasarımı

  Ekim 26, 2020

  Dolce Desserts İmaj Fotoğraf Çekimi

  Ekim 11, 2020

  Enkafood Medya Planlama

  Web Tasarım

  Kurumsal Web Site Tasarımı

  Kurumsal web siteleri markanızın dünyaya açılan vitrinidir. Tutus Media olarak web tasarım ihtiyacınıza göre markanıza özel tamamen yönetilebilir profesyonel çözümler sunuyoruz.

  Web Tasarım

  E-Ticaret Web Site Tasarımı

  Dijital dünyadan para kazanmaya hazır mısınız?
  Hiçbir marka bu teklifimize “hayır” diyemez! Klasik ticaretinize ekstra katkı sağlayarak yeni bir ticaret ağına katılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!