Türkiye’de yayın yapan Kanal D’nin Avrupa’da yayın yapan kanalı Euro D en çok izlenen Avrupa Türk Televizyonlarındandır. Avrupalı firmalar ve Türkiye’de bulunup da Avrupa’ya hitap eden firmalar Euro D reklam vermek için araştırma yapıyorlar. Avrupa Kanal D reklam vermek tahmin edildiği kadar zor değildir. Üstelik çok da hesaplı fiyatlarla Türkiye’nin hit dizilerine reklama çıkabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

614db42a3ab1662a6065bcaf
Euro D Reklam Yayınlama Avrupa Kanal D Reklam Fiyatları 5

Yargı Dizisine reklam vermek

Şüphesiz Türk dizileri içerisinde bu sezonun en hit dizisi Yargı. Euro D dizisi Yargı’ya reklam vermek istiyorsanız kararınızı çabuk verin!

Ceylin ve Ilgaz aşkı depreştikçe Yargı izleyicileri ve reytingleri artıyor. Yargı’daki imkansız aşk herkesin elini bağlamış durumda. İzleyiciler ekran başından ayrılamıyor. Bu yüzden Avrupa’daki Türk izleyicilerine, özellikle kadınlara erişmek isteyen markalar için Yargı dizisine reklam vermek çok mantıklı görülüyor.

Yargı Dizisi Pazar günleri Saat 22.00’da Euro D ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Ayrıca dizinin tekrar bölümlerine de reklam verebilirsiniz. Yargı dizisinin tekrar bölümleri de reytinglerde hayli başarılı olup Avrupa reklam ücreti olarak da çok cazip ücretlere sahiptir.

Yargı dizisine reklam vermek istiyorsanız Tutus Media ekibi sizin için en uygun reklamı seçecektir. Burada hedef kitleniz oldukça önemlidir. Sürekli olarak Euro D Yargı dizisine sponsor bile olabilirsiniz. Böylece marka ve ürün bilinirliğiniz oldukça artacaktır.

camdaki kiz
Euro D Reklam Yayınlama Avrupa Kanal D Reklam Fiyatları 6

Camdaki Kız dizisine reklam vermek

Euro D bu sezon çok başarılı dizileri ile geçmiş birkaç yıla göre iyi durumda. Kanalın reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız bu sezon da oldukça başarılı ve iyi reytingler alıyor. Avrupa’da yayın yapan Türk kanallarına reklam vermeyi düşünüyorsanız mutlaka Camdaki Kız alternatifini iyi değerlendirmeniz gerekir.

Bilhassa kadınlar bu diziyi severek izliyorlar. Hazır gıda, dondurulmuş gıda, küçük ev ürünleri ve market açılışı gibi reklamlar Camdaki Kız hedef kitlesi için uygundur.

sadakatsiz
Euro D Reklam Yayınlama Avrupa Kanal D Reklam Fiyatları 7

Sadakatsiz dizisine reklam vermek

Geçen sezon bomba bir giriş yapan Sadakatsiz genişleyen hikayesi ile şu anda da popüler bir dizi. Euro D’ye reklam düşünen firmalar için iyi bir tercih olacaktır. Müşteri devamlılığı ve marka bilinirliği için Sadakatsiz dizisi iyi bir alternatif olarak duruyor.

arka sokaklar
Euro D Reklam Yayınlama Avrupa Kanal D Reklam Fiyatları 8

Arka Sokaklar dizisine reklam vermek

Yılların dizisi Arka Sokaklar Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi daha çok erkeklere hitap ettiği için erkelere yönelik iş yapan markaların tercih edebileceği bir dizi. Arka Sokaklar dizisine uzun süreli sponsor olarak Avrupa piyasasına en iyi şekilde giriş yapabilirsiniz.

Markanız için en iyi Avrupa reklam planlamasını yıllardır yaptığımız gibi sizin için de yapalım. Tutus Media profesyonel ekibiyle Avrupa D reklam verme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizden fiyat ve planlama almadan karar vermeyin!

Euro D reklam fiyatları!

Euro D reklam fiyatları Türkiye’deki reklam fiyatlarına göre çok caziptir. Reklam zamanı, reklam dilimi ve reklam çeşidine göre fiyatlar değişmekte olup ekibimize danışarak Avrupa’daki en iyi reklam fiyatlarıyla reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Tutus Media 7/24 hizmetinizde…