Atv Avrupa TV reklam fiyatları bütün reklam planlamalarında olduğu gibi birim saniye bazında belirlenir.  Bu reklamlar Avrupa Saat Dilimi esas alınarak 3 farklı zaman kuşağında yayınlanır.

07.00 -16.59 arası Gündüz Kuşağı olarak kabul ediliyor. (OPT) Daha çok kadın programları ve dizilerin tekrar bölümleri yer alır.

17.00 – 00:59 arası ise Akşam Kuşağı yani Prime Time (PT) kuşağı olarak kabul ediliyor. Prime Time kuşağa sharinglerin en fazla olduğu, reklam saniye fiyatlarının en kıymetli olduğu saat dilimidir.

01.00 – 06.59 saatleri arası ise gece kuşağı olarak kabul edilir. (LPT) Bu kuşak en uygun saniye birim ücretine sahiptir.

ATV AVRUPA reklam birim fiyatları reklama çıkmak istediğiniz diziye, programa ve reklam kuşağına göre belirlenir.

Tutus Media olarak markanıza uygun program ya da dizileri belirleyip ona göre en uygun planlamayı yapıyoruz. Şimdi ATV Avrupa reklam verme stratejilerini ve ATV Avrupa’da reklam verebileceğimiz dizileri inceleyelim.

Neden Atv Avrupa’ya reklam vermelisiniz?

Avrupa’da yayın yapan ATV Avrupa en çok izlenen Avrupa Türk Televizyonlarından biridir. Avrupalı firmalar ve Türkiye’de bulunup da Avrupa’ya hitap eden firmalar ATV Avrupa televizyonuna reklam vermek için araştırma yapıyorlar. Avrupa ATV kanalına reklam verebilir ya da ATV Avrupa kanalının program ya da dizilerine sponsor olabilirsiniz. Evet, uygun fiyatlarla Türkiye’nin en fazla izlenen hit dizilerine reklama çıkabilirsiniz. Bu çalışmamız tam size göre.

destan 1
ATV Avrupa Reklam Yayınlama Avrupa ATV Reklam Fiyatları 3

Destan Dizisine reklam vermek

Atv Avrupa’da bu sezon yayınlanmaya başlayan en önemli dizilerden biri de Destan dizisi. Konsepti ve hazırlanmasıyla hayli güç bir iş olan Destan izleyiciden beklenen ilgiyi de görüyor. Başrollerinde geçen sezon Atv Avrupa’da yayınlanan Hercai’nin Ebru Şahin’i yer alırken Edip Tepeli ve Selim Bayraktar da diğer başrol oyuncuları. Destan dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Her Salı saat 22.00’da ATV Avrupa ekranlarında olan Destan her kategorideki izleyici grubuna hitap ederek de özel bir konuma sahip.

Türk dizileri içerisinde konsepti, teması ve atmosferiyle Destan dizisi farklı bir konumda yer alıyor. Bu yılın hit olmuş dizilerinden. ATV Avrupa dizisi Destan’a reklam vermek istiyorsanız hemen bize başvurabilirsiniz! Olumlu sonuçlarını kısa sürede almaya başlayın!

Akkız, özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz büyük bir söz veriyor. Artık düşmanları bellidir ve gücü yettikçe mücadele edecektir.  Avrupa’daki her kategorideki Türk izleyicileri için marka bilinirliği isteyen markalar Destan dizisine reklam vermeyi mutlaka düşünmeliler. Sadece ana yayına değil Destan dizisinin tekrar bölümleri de iyi reyting alıyor. Tekrar bölümlerine de reklam verme şansınız var. Avrupa reklam planlama stratejinizi tam olarak belirleyemiyorsanız Tutus Media’nın profesyonel ekibi size yardımcı olacaktır. Hatta Atv Avrupa Destan dizisine sponsor bile olabilirsiniz. Marka ve ürün bilinirliği için bu etkili bir reklam planlama türüdür.

Avrupa Türk Televizyonları İçin Reklam Planlaması
ATV Avrupa Reklam Yayınlama Avrupa ATV Reklam Fiyatları 4

Destan dizisi dışında Atv Avrupa’da daha bir çok hit dizi var. Kuruluş Osman dizisi Destan izleyicisi ile ortak bir kitleye sahiptir. Kuruluş Osman gibi yılların dizisi Bir Zamanlar Çukurova da ATV Avrupa reklam stratejilerinde mutlaka olması gereken diziler. Ayrıca Kalp Yarası ve Kardeşlerim de gençlere yönelik reklama çıkılması fayda sağlayacak Atv Avrupa dizileri.

Unutmayın, Avrupa reklam ücretleri cazip fiyatlarla yalnızca Tutus Media’da.

Markanız için en iyi Avrupa reklam planlamasını yıllardır yaptığımız gibi sizin için de yapalım. Tutus Media profesyonel ekibiyle ATV AVRUPA reklam verme avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bizden fiyat ve planlama almadan karar vermeyin!

Tutus Media 7/24 hizmetinizde…