ATV EUROPA REKLAM FİYATLARI

Avrupa’da bulunan ve Avrupa’ya açılmak isteyen Türkiye’deki firmaların Avrupa Türk televizyonlarına Medya Planlaması yapmak isterken ilk düşündükleri şey Avrupa Tv Reklam Fiyatları’dır. Firmaları bu düşünceye sevk eden en büyük neden Türkiye’deki reklam yayınlarının pahalı olmasıdır. Tv reklam fiyatları değişken unsurlara bağlı olsa da Avrupa  Tv reklam fiyatlarının cazip olması firmaları Avrupa tvlerine medya planlaması yapmaya itmektedir.

Türk televizyonlarının Prime Time kuşağında yayınlanan reyting rekorları kıran dizilerinde reklama çıkmak artık çok kolay. Bugün sizlere Atv Avrupa Reklam verme, Atv Avrupa reklam fiyatları ve Atv Avrupa Medya planlaması hakkında özel bilgiler ve hiç bir yerde bulamayacağınız stratejiler vereceğiz.

yeni logo

Atv Avrupa’ya reklam vermek!

Türkiye’nin en önemli kanallarından olan Atv, sadece Türkiye’de değil bütün Avrupa’da en çok izlenen Türk televizyonlarından. Prime Time’da ekrana kilitleyen dizileri ve gündüz kuşağında kadınları ekrana bağlayan programlarıyla Avrupa Tvlerine reklam vermek isteyen firmalar için birebir duruyor. Peki, Atv Avrupa’da yayınlanan diziler ve bu diziler için reklam stratejisi nasıl olmalı biraz da bunlara değinelim!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

2015 Eylül’ünden beri Salı günlerinin vazgeçilmezi olan dizi bu sezonda bomba gibi ilerliyor. Genel olarak erkeklere ve gençlere hitap eden firmalar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde reklama çıkabilir. Dizinin Kurtlar Vadisi’nden sonra derin devlet- mafya konulu aksiyon dizisi açığını kapattığını görüyoruz. Hatta Kurtlar Vadisi’nin bitmesinde etkisi de olduğu biliniyor. Atv Avrupa Medya Planlamaları için bilhassa; İnşaat şirketleri ve Sağlık kuruluşları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini Avrupa reklam fiyatlarını da hesaplayarak planlamaya dahil edebilirler.

eskiyaSen Anlat Karadeniz

Atv Avrupa’nın bir diğer bomba dizisi Sen Anlat Karadeniz, Diriliş Ertuğrul’u bile reytinglerde geçmesiyle oldukça önemli bir konuma yükselmiş durumda. Hikayesi ve karakterleri kadınları ve genç kızları ekrana kilitleyen dizi bilhassa gıda, turizm ve inşaat firmaları için birebir duruyor.

 

 

sen anlat karadeniz

Bir Zamanlar Çukurova

Bu sezon başlayan dizilerden reyting olarak en iyisine sahip olan dizi, bir romandan fırlama hikayesi, dekoru ve tasarımlarıyla etkileyici bir seyirci kitlesine sahip. Düğümü her hafta artan hikayesi ile çözülemeyecek bir hale gelen Bir Zamanlar Çukurova bütün seyirci kitlesine hitap ediyor. Sağlık, gıda, emlak, inşaat, kozmetik olmak üzere bütün firmalar bu dizide reklama çıkabilir.

1540543577859

Gündüz kuşağında Atv Avrupa Programları ve dizileri!

Atv Avrupa sadece Prime Time’da etkili bir kanal değil. Kanalın gündüz kuşağı da seyirciyi ekrana kilitleyen programlarla dolu. Prime Time reklam kuşağından oldukça hesaplı olan bu kuşakta da Atv Avrupa Medya Planlaması yapmak isteyenler için iyi bir tercih olur.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Yıllardır ekranlarda olan Müge Anlı merak düzeyi yüksek programı ile garanti bir seyirci kitlesine sahip. Ev hanımlarının dizi izler gibi merakla takip ettiği programa gıda, genel alışveriş ve sağlık üzerine reklamlar verilebilir. Müge Anlı ile Tatlı Sert bilhassa gıda ve alışveriş reklamlarında  hedef kitle için doğru bir stratejidir.

cats

Esra Erol’da

Evlilik programlarından sonra farklı bir tarzla karşımıza çıkan Esra Erol ev hanımlarını etkilemeyi başarıyor. Bu programda da ev hanımlarını ilgilendiren her türlü ürünün reklamına çıkılabilir. Hatta Esra Erol’da programı Avrupa’daki firmaların sıkça kullandığı bir reklam modeli olan Avrupa Tv Spot Reklam verme alanı için ideal bir programdır.

Beni Bırakma

Günlük diziler reklam verenler için farklı bir önem arz eder. Seri reklam verilebilen bu diziler marka bilinirliğini de arttırır. Beni Bırakma dizisi de belli bir kitleyi hedefleyen firmalara iyi bir seçenek olup Atv Avrupa Medya Planlaması için iyi bir seçenektir.

Türkiye’de ve Avrupa’da en çok izlenen Atv Avrupa’ya reklam vererek markanızı Avrupa’da ve Türkiye’de hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Atv Avrupa Medya Planlama için hemen reklam temsilcimizle iletişime geçin! Size özel Atv Europa Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!