Avrupa’da bulunan etnik gruba hitap eden markalar için Avrupa Tv reklam hizmetleri ve Avrupa reklam stratejileri oldukça önem taşımaktadır. Avrupa Tv’lerine planlanacak reklamların profesyonel yardım alınmadan yapılması mümkün değildir. Marka değerinizin artması, tüketiciyle yeni buluşturduğunuzun ürününüzün hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmasını planlıyorsanız Avrupa’da 360 derece medya ajansı olan Tutus Media sizler için Avrupa Türk televizyonlarına 5 farklı yönden reklam hizmeti vermektedir.

Avrupa reklam yayınları noktasında verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Avrupa TV Reklam Planlama!

Markanızın tanıtımını yapmak istiyorsanız ya da yeni ürününüzü tüketiciye tanıtmak istiyorsanız en kısa ve etkili yolun televizyon reklamları olduğunu biliyorsunuzdur. Reklamlarınızdan etkili geri dönüşüm almak istiyorsanız sizler için en iyi Avrupa reklam planlamasını gerçekleştiriyoruz. Bunun için Euro Star, Show Turk, Atv Avrupa, Euro D, TV8 Int, Kanal 7 Avrupa gibi Türk kanallarından hedef kitlenize uygun programları ve dizileri bütçenize göre seçiyoruz. Reklamlarınızı tek bir kuşak yerine farklı kuşaklarda yayınlayarak geri dönüşüm oranınızı arttırıyoruz.

cfb98eca b7ae 4858 a889 c686461fd4f6

Avrupa Tv Dizi ve Program Sponsorluğu

Hızlı ve etkili bir giriş yapıp marka bilinirliğinizi arttırmak istiyorsanız Avrupa Türk televizyonlarında yayınlanan dizilere ve programlara sponsor olabilirsiniz. Tutus Media Avrupa medya planlama ekibi bütçenize ve hedef kitlenize göre sponsor olabileceğiniz dizi ve programları seçerek sizlere yardımcı olur. Detaylı raporlamalarda da göreceğiniz gibi siz de markanızın bilinirliğinin kısa sürede arttığına şahit olabilirsiniz. Ekibimizden bu konuda ayrıntılı bir bilgi isteyebilirsiniz.

Avrupa Tv Bant Reklamları

Yapılan araştırmalarda çıkan sonuçlara göre düzenli girilen Avrupa bant reklamların akılda kalıcılık oranı oldukça yüksektir. Hedef kitlenize uygun ve en çok izlenen dizi ve programlarda hazırladığımız özel bannerlarla bant reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Bant reklam dizi ve programların yayını esnasında gösterilen bir reklam türüdür. Belli saniyelerde reklamınız ekranda kalır. Tutus Media bant reklamların planlanması, hazırlanması, düzenlenmesi ve yayınlanmasıyla ilgili markanıza profesyonel ekibiyle yardımcı olur.

beynur maxresdefault

                                                                                                                                        Avrupa Tv Spot Reklamları

Markanızın ve ürününüzün detayları sizin için önemliyse ve bu detayları hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız Avrupa Türk televizyonlarında yayınlanan dizi ve programlar arasında spot reklama çıkabilirsiniz.

b66de89b b057 4d9f 9199 ed68220980fe

Avrupa Reklam Filmi Prodüksiyon / Avrupa Reklam Filmi Çekimi

Avrupa’da bir reklam filmi çektirmek isteyip de meşakkatli yolu görünce biraz daha bekleyelim diyen çok marka var. Tutus Media 360 derece medya ajansı olarak bu konuda da size tam teşekküllü yardımcı oluyor. Reklam filmi isteğiyle bizimle iletişime geçtiğinizde biz;

  • Farklı fikirler arasında en iyi olanı seçiyoruz.
  • Sizden onay alıp senaryoyu hazırlıyoruz.
  • Çekim hazırlıkları için bütün ekibi hazırlıyoruz. (Yönetmen, Oyuncular, Işıkçı, Kameraman v.d.)
  • Çekim için gerekli olan bütün gereçleri temin ediyoruz.
  • Çekim mekanlarını belirliyoruz.
  • Çekimi yapıyoruz.
  • Montaj, kurgu işlerini yapıp ses alımlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Hazırlanan reklamı hedef kitlenize uygun Türk televizyonlarında planlama yapıyoruz.

Avrupa’da bütün bu kaliteli hizmetlere ulaşmak istiyorsanız hemen bize başvurun! HAzırladığımız reklam filmlerini sitemizden ya da Youtube adresinden takip edebilirsiniz. İşte son yaptığımız reklam filmleri…