Etkili TV reklamı ve spot reklam için hazırsanız Avrupa Türk televizyonlarına kolay ve pratik bir şekilde reklam verme ile ilgili  olarak bu yazımızı sonuna kadar okuyun. Euro Star, Atv Avrupa, Euro D, Tv8 Int, Kanal 7 Avrupa,  Show Turk gibi Türk kanallarına Tutus Media’nın yapacağı reklam planlaması ile siz de firmanızın reklamını çıkarabilirsiniz.

 Tutus Media ile avantajlarınız:

  • TV kanallarına vereceğiniz reklamın türü:

Spot reklam, bant reklam, prime time reklamı ve programlara sponsor olma gibi çeşitli alanlarda reklam verebilirsiniz. Bunun için bütçenize göre medya planlamasını Tutus Media ile birlikte yaparsınız.

  • Ürün kategorisine göre kuşak seçimi:

Avrupa Türk televizyonlarında yayınlanan program ve dizilerin listesi Tutus Media tarafından hazırlanır. Reklamın yayınlanacağı zaman olarak sabah kuşağı mı, prime time kuşağı mı karar verilerek reklam yayınına başlanır.

  • Doğru kitlenin (yaş grubu, kadın, erkek, çocuk v.s) planlanması ve hedeflenmesi:

Ürününüzün hedef kitlesine göre listesi yapılan programlar belirlenir. Örneğin; ürünümüzle çocuklara hitap ediyorsak çocuk programları, ürünümüz kadınlara yönelik ise yemek programları ya da kadın programları seçilir.

  • Yayınların sıklık oranı:

Reklamlarda akılda kalıcılık önemlidir. Haftada bir kere iki ay yayınlanacak bir reklam mı, yoksa her gün ama bir hafta sık yayınlanacak reklam mı olacağına Tutus Media medya satın alma ve medya planlama ekibi firma ile birlikte belirler.

Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek!

Tutus Media, Avrupa’da 360 derece hizmet veren bir medya ajansıdır. Almanya Seo ajansı olarak firmalar için  Avrupa Türk televizyonlarına çıkabileceğiniz reklamları  hazırlıyor ve bu reklamların planlamasını yapıyoruz.

Televizyona reklam vermeyi meşakkatli bir iş olarak görmemek gerekir. Örneğin; Euro Star reklam vermek, Euro D reklam vermek, Tv8 int reklam vermek çok kolaydır.

Firmanızı ya da ürününüzü tanıtmak istediğinizde Tutus Media’yı arıyorsunuz ve biz sizin için bir program yapıyoruz. Yurtdışı reklam desteği için Tutus Media’ya başvurduğunuzda her şeyi bize bırakabilirsiniz. Prodüksiyon ekibimiz reklamı sizin onayınızla bitirdikten sonra reklam planlaması için Euro Star reklam fiyatlarını, Tv8 int reklam fiyatlarını, Kanal 7 Avrupa reklam fiyatlarını kısacası Avrupa tv reklamlarının fiyatlarını karşılaştırmalı olarak size veriyoruz. Sektörünüze uygun program ve dizileri de belirleyip firmanız için net rakamlar çıkarıyoruz. Bu bilgiler ışığında “ televizyon reklam fiyatları Almanya ” dendiğinde artık siz de söz sahibi oluyorsunuz ve firmanız için en doğru kararı ekibimizle birlikte alıyorsunuz.

avrupa turk televizyonlarina reklam vermeavrupa turk televizyonlarina reklam vermeavrupa tvleri

Mobil uygulamaların çoğaldığı günümüzde her firma için düzenli videolar hazırlayarak Youtube kanalı oluşturan Tutus Media, hazırladığı profesyonel reklam filmleri ile de firmanızı hesaplı fiyatlarla Avrupa Türk televizyonlarına çıkararak firmanızı en iyi şekilde tanıtır.

Geç kalmayın! Tutus Media’ya başvurun!