Yeni bir işletmenin kuruluş aşamasında işletmenin yerinden önce markanın domainin boş olup olmadığına bakıldığı bir dönemde yaşıyoruz. Dijitalin bu kadar geliştiği bir ticari ortamda markanız için en iyi web sitesini yaptırmak ticari başlangıç açısından atılacak en doğru adımdır.

İkinci el raf sistemlerinde Türkiye’de bir numara olan yılların firması ZMF RAF web site tasarımı için Tutus Media ile çalışmaya karar verdi. Avrupa’da web sitesi tasarımı alanında tercih edilen bir ajans olarak kısa sürede ZMF RAF için markaya özel bir web sitesi tasarımı yaptık. Bu yapmış olduğumuz çalışma ile ZMF Raf’ın marka değerine katkı sağladığımız görülüyor.

zmf1

Google ve Arama motorlarına uyumlu web siteleri olmazsa olmaz konumda!

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki dijitalin gelişiminde Google’ın payı çok yüksek. Her marka şu anda Google’a uyumlu bir web sitesine sahip olmak ister. Ekip olarak göz boyamak için web sitesi tasarımı yapmak yerine ZMF RAF’ın hedef kitlesinin deneyimi üzerine ayrıntılı bir çalışma yaptık. Markanın hedef kitlesinin hazırlanan sitede kolayca gezmesini ve aradığı bilgiye kolayca ulaşmasını sağladık. Bunun için de sade ve yenilikçi tasarımlarla web sitesi hazırlayarak sitenin hızını maksimum seviyede tuttuk.

zmf3

ZMF RAF sistemleri mobil ile her yerde kolayca ulaşılabilir!

Web sitesi tasarımlarının sadece masaüstü bilgisayarlar için yapılmadığını biliyoruz. Hatta mobil kullanım aletleri olan tablet ve cep telefonları için bile yapılıyor denilebilir. Çünkü; teknolojinin hayatımızın her kademesine girdiği günümüzde web site ziyaretlerinin neredeyse %70’i mobilden gerçekleştiriliyor. Yaptığımız çalışma ile ZMF RAF’ı sadece masaüstünden değil mobilden de en iyi şekilde ulaşılabilir yaptık. Farklı kullanıcı deneyimine uygun mobil kurumsal web site tasarımı ile ZMF RAF’ı mobilde daha ileriye taşıdık. Tutus Media mobil uyumlu web tasarımlarını bir gereklilik olarak görmektedir. ZMF RAF için yapılan bu çalışma sonucu farklılığını göstermek oldukça kolay olacaktır.

zmf4

Yayına kadar değil, 7/24 ZMF RAF’ın yanındayız!

Online çalışma prensibimizde Tutus Media olarak oldukça iddialıyız. ZMF Rafın web sitesini hazırlayıp yayına aldıktan sonra bizden bu kadar demedik! Sadece ZMF RAF için değil tasarımını yaptığımız bütün web sitelerinde support hizmeti olarak markalara 7/24 destek veren ekibimiz ile her zaman yanınızdayız! ZMF RAF kolayca ulaşabildiği sadece markanın konuşulduğu Whatsup grubumuzdan web sitesi ile ilgili isteklerini bize kolaylıkla bildirmektedir.

zmf5

Kurumsal Web Tasarımı Çözümlerinde İlk Adresiz!

Tutus Media olarak Türkiye dahil Almanya merkezli olmak üzere tüm müşterilerimizin Avrupa’da web tasarım ihtiyaçlarına fark edilebilir çözümler üretiyoruz. Sektör analizimizin yanında bulunduğunuz ülkenin ihtiyaçlarını ve farklılıklarını analiz ederek markanız için en iyisini tasarlıyoruz.

Dijitalde gerçek ve kalıcı bir başarı için siz de hemen Tutus Media’ya başvurabilirsiniz!

zmf2