Web siteniz firmanızın dünyaya açılan vitrinidir. Tutus Media olarak Web sitenizi isteklerinize uygun, tamamen yönetilebilir bir biçimde tasarlıyoruz.

En iyiler için en iyisi!
Hazırladığımız web sitesinin kendi alanında en iyilerden biri olması dijital imajınızı olumlu etkileyen en önemli faktördür. İstek ve ihtiyaçlarınızı sizin için analiz ederek bunu en iyi şekilde yansıtmayı kendimiz için bir ana görev olarak görüyoruz.

Yeni Trend Mobil!
Çoğu sektörde web sitelerine giren kullanıcıların yüzde %60’tan fazlasının mobilden girdiğini biliyoruz. Artık sadece masaüstünde değil mobil’de de ulaşılabilir ve kullanıcı deneyimine uygun tasarımlar firmanızı daha ileriye taşıyacak. Responsive web tasarım Tutus Media’da bir opsiyon değil, gerekliliktir.

Olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu!
Google’da olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu FAKAT Google’da olmak kaliteli ve SEO’ya uyumlu bir web sitesinden geçer. Müşterileriniz web sitenizde kolayca gezmeli ve aradığı bilgileri kolayca bulmalıdır. Bunu sağlayan sitenizin hızı, sadeliği ve özgünlüğüdür.

Yayına alana kadar değil! Her zaman!
Web siteniz tasarlandı ve yayına alındı. Hepsi bu kadar değil. Web sitenizi yayına aldıktan sonra da yanınızdayız. Sadece mevcut müşterilerimizin yeni ihtiyaç ve isteklerine destek veren ekibimiz ile her zaman sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Avrupa’da Web Tasarım!
Almanya merkezli olmak üzere tüm Avrupa’da müşterilerimizin web tasarım ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz. Bulunduğunuz ülkenin ihtiyaçlarını ve farklılıklarını analiz ederek sizin için en iyisini yapıyoruz.


Web Tasarım ve Programlama

Web siteniz firmanızın dünyaya açılan vitrinidir. Tutus Media olarak Web sitenizi isteklerinize uygun, tamamen yönetilebilir bir biçimde tasarlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

İnternetin çok hızlı gelişmesi internet yaratıcılığı konusunda girişimcilere çok fazla imkan sundu. Artık tüm girişimcilerin bir internet projesi var ya da geliştirmek istedikleri bir fikirleri var.

Mobil Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefon kullanımı her gün daha fazla artmakta. Artık web sitelerine girişlerin bile %60 tan fazlası mobilden gerçekleşiyor. Artık mobil çözümler de temel gereksinim haline geldi.