Kaliteli ve etkili web site tasarımı dijital ortamda öne çıkmanın birincil öğelerinden biridir. Google uyumlu mobil web sitesi tasarımları ise daha geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıran ve internet kullanıcılarının kullanım davranışlarına uyumlu önemli bir trafik kaynağıdır. Kurumsal web site tasarımı ve e-ticaret site tasarımlarıyla birçok firmaya hizmet sunan Tutus Media olarak özgün, görsel ve içerik olarak güçlü Google uyumlu mobil web sitesi tasarımları ile geniş kitlelere kolayca ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

tutus media web tasarim almanya
Google uyumlu mobil web sitesi tasarımlarıyla trafiğinizi arttırın! 4

Kurumsal web siteleri veya e-ticaret sitelerinde öncelikli amaç müşterilere ya da potansiyel müşteriler olan ziyaretçilere firma veya kurum hakkında ayrıntılı ve tanıtıcı bilgiler sunmaktır. Ayrıca hizmetler, ürünler ve marka hakkında detaylı bilgi, alışveriş durumunda kullanım kolaylığı sunma, aranan ürüne kolay ulaşma ve iletişim noktalarında hızlı ve kolay kullanım web site kullanıcıların aradığı en önemli unsurlardır. Web sitesi tasarımlarının Google uyumlu mobil web sitesi mantığına uygun olması ise büyük oranda mobil aracılığı ile internet kullanan ziyaretçilerin web sitenize gelmesini kolaylaştıracaktır. Web sitenizin trafiğini arttıracak Google uyumlu mobil web sitesi tasarımları için Tutus Media’nın profesyonel işlerine göz atarak kendi web siteniz için hizmet alabilirsiniz.

Web Mockup 2
Google uyumlu mobil web sitesi tasarımlarıyla trafiğinizi arttırın! 5

Kaliteli bir web sitesi nasıl olmalıdır?

Arama Motoru Optimasizyonu (SEO) açısından kullanışlı ve SEO ayarlamalarının başarılı şekilde uygulandığı, görsel olarak dikkat çekici, kurumsal kimliği yansıtan, kullanıcı dostu web sitesi tasarımları kullanıcıların size ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Öte yandan web sitesi tasarımının mobil uyumlu olması ise göz ardı edilemeyecek oranda mobil kullanıcının olduğu internet ortamında sitenizi ön plana çıkararak trafiğinizin artmasını sağlayacaktır. Kurumsal web site tasarımlarında ya da e- ticaret site tasarımlarında bulunması gereken başlıca özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Responsive tasarıma sahip olmalı
  • Kullanıcı dostu olmalı
  • Mobil ve tarayıcı uyumlu olmalı
  • SEO ayarlamaları profesyonel olarak yapılmalı
  • Site hızı yüksek olmalı

Web sitesi tasarımları ile bir marka olan Tutus Media, profesyonel ekibiyle Google uyumlu mobil web sitesi tasarımlarıyla trafiğinizin artmasına katkı sunarken aynı zamanda görsel ve teknik yönü güçlü özgün tasarımlarla web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlar.

kurttas 10
Google uyumlu mobil web sitesi tasarımlarıyla trafiğinizi arttırın! 6