Bir medya şirketinin görsel ve dijital medya hizmetleri dışında önemli bir görevi de Kreatif hizmetlerdir. Anlamı oluşturma yeteneği olan kreatif; zeka, düşünce ve hayal gücünden yararlanarak görülmeyen bir şey ortaya koyma, yapma görevidir.

Tutus Media; Görsel ve Dijital medyadaki başarısını Kreatif alandaki görevlerinde de göstermektedir.

Tutus Media’nın Kreatif üzerine çalışma alanları!

1- Grafik Tasarım:

Bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya düşüncenizi görsel hale getirmek için metnin görsellerinin algılanabilir ve dikkat çekici görünebilir bir düzlemde olması gerekir. Hatta bu süreç iki ya da üç boyutlu olarak organize edilmesi gerekebilen bir süreçtir.

Yapılan alan çalışmalarıyla sektöre uygun grafik tasarımları yapan Tutus Media firmaların tüm görsel işlerini uzman ekibiyle kısa sürede hazırlamaktadır.

Firmamızın yaptığı kurumsal kimlik çalışmaları ve promosyon tasarımları için birkaç örnek vermek istiyoruz.

Tutus Media, “Akasya Ev Yemekleri” firmasına verdiği Kreatif hizmetlerle firmaya bir kimlik kazandırmıştır.

Firmalar İçin Kurumsal Kimlik Çalışmasının Önemi!

Şehrazat Halı için yapılan logo firmanın enerjisine büyük güç katmış durumda.

before after

Firmamız bütün medya işlerini yaptığı Burambal için de yazılı medyada etkin olması adına gazete ve dergiler için başarılı tasarımlar yaptı.

buram bal kurban taslak354x260 1buram bal kurban taslak354x260

Tutus Media’nın renklere anlam kazandırdığı tasarımlarıyla; müşterileriniz firmanızı daha iyi tanırlar. Bizimle çalışarak daha etkin ve doğru ifade sergileyen dizaynlarla müşteri portföyünüzü üst seviyelere taşıma imkanı yakalayabileceksiniz.

2- Basın ve Dijital Reklam

Firmalar için kalıcı olmanın yolu zihinlere uzun süre hükmeden basılı bir reklamdan geçer. Tutus Media doğru bir strateji ve planlama neticesinde firmanız için kataloglar, broşürler, el ilanları, billboardlar hatta insertler hazırlar. Hazırlanan bu reklamlar dijital olarak da firmanızı internet ortamında temsil eder. Dijital reklamlar sayesinde hedef kitlenizle olan iletişiminiz hiç bir zaman sekteye uğramaz. Yaptığımız bu çalışmalar, hedef kitlenizin dikkatini çektiği gibi firmanızla duygusal bağ kurmasını da sağlar.

Tutus Media İsviçre’nin en büyük çocuk mobilyası mağazalarından olan Panda Kindermöbel’a verdiği Dijital medya hizmetlerinin yanı sıra firma için katalog da hazırladı.

Mağazalar için katalog oluşturmanın önemi!

3- Ürün ve Mekan Çekimi:

Web siteniz, reklam filmleriniz ve kataloglarınız için en önemli unsurlardan birisi de fotoğraftır. Tutus Media profesyonel ekibiyle ürünlerinizin ve mekanlarınızın fotoğraflarını çeker. Müşteri üzerinde algı oluşturacak şekilde yapılan, size özel planlanan konsept çekimleriyle firmanızın marka değeri yükselir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi: Minka By Mantı Time

https://tutusmedia.com/portfolio/enka-food-fotograf-cekimi/

https://tutusmedia.com/portfolio/akasya-fotograf-cekimi/

4 – Tanıtım Filmleri:

Tanınma ve bilinme günümüzde vazgeçilmez unsurlardandır. Ne kadar kaliteli ürün üretseniz de çok iyi hizmet verseniz de hedef kitleniz markanızı tanımıyorsa iş yapamazsınız. Markaların tanıtımlarında tanıtım filmlerinin etkisi çoktur, çünkü özellikle sosyal medya kullanıcılarının ilk tercihi yazınsal içerikten ziyade görselliktir.

Tutus Media uzman ekibiyle firmanıza özel tanıtım filmleri oluşturarak sizi rakiplerinizden farklı bir noktaya getirir

Tutus Media, Goran Tee için A’dan Z’ye medya hizmeti verirken firma için tanıtım filmi de hazırladı.

Siz de her yönüyle güvenerek çalışabileceğiniz bir medya ajansı ile yol almak istiyorsanız Tutus Media’ya başvurun!