GRAFİK TASARIM

Basılı medya ve dijital reklam bannerları ve ihtiyaca yönelik kreatif grafik tasarımları hazılıyoruz.

Grafik tasarım hizmeti sayesinde tüm görsel işlerinizi profesyonel kadromuza hazırlatabilirsiniz. Özel tasarım web siteleri yanında, tüm kurumsal kimlik çalışmaları ve promosyon tasarımlarınızı da bizlere yaptırabilirsiniz. Renklerin anlam kazandığı tasarımlarımızla sizlerde müşterilerinize karşı daha etkin çalışmalar çıkarabilecek ve doğru ifade sergileyen tasarımlarla müşteri portföyünüzü üst seviyelere taşıma imkanı yakalayabileceksiniz.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Markanızı daha profesyonel bir yapıya kavuşturmak için kurumsal kimliğiniz için gereken tüm çalışmları yapıyoruz.

Kurumsallaşma ve profesyonel iş yönetimi bugün her marka ve şirket için olması gereken özelliklerin başında gelmektedir. Günümüz rekabet ortamında markaların farklılaşıp dikkat çekebilmesi için güçlü bir kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

ÜRÜN VE MEKAN ÇEKİMİ

Profesyonel kadromuz ve ekipmanımızla ürün ve mekanınızın fotoğraflarını size özel geliştirdiğimiz konseptler ile çekmekteyiz.

Web sitesi, reklam filmleri veya kotaloglarınız için en önemli unsurlaran biriside fotoğraftır. Ürününüz veya mekanınız ne kadar iyi veya kaliteli olursa olsun basit ve kalitesiz görseller ile sunmak markanızı negatif etkileyecektir. Tutus Media olarak profesyonel fotoğrafcılarımız ve ekipmanımız ile size özel konsepler oluşturup ürün, mekan ve kurumsal fotoğraf çekim işlemi yapmaktayız

TANITIM FİLMLERİ

Farklı konseptler geliştirerek oluşturduğumuz tanıtım filmleri sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Tanınmak ve bilinmek çağımızın vazgeçilmez unsurları arasındadır. Eğer hedef kitleniz markanızı tanımıyorsa sizin ürünlerinizi tercih etme konusunda çekimser davranacaktır. Bu noktada markanızın tanınması için başvurabileceğiniz yöntemlerden birisi de tanıtım filmidir. Farklı konseptler geliştirerek oluşturduğumuz tanıtım filmleri sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.