Globalleşen dünyada internet sitelerinin firmalar için hedef kitleye ulaşmak adına en önemli yol olduğu bilinir. Hiç bir firma 24 saat açık olmasa da hazırlanan web siteleri ile kesintisiz, güvenilir hizmetler verilebilir. Böylece yeni müşteriler daha hızlı ve kolay bir şekilde bulunabilir. Yeni müşteri demek firmaların cirosunun yükselmesi anlamına geldiği için firmaların alacağı programlama hizmetleri kazançlarını her zaman arttırır.

Web sitesi olan firmalara müşteriler daha fazla güvenir. Üstelik web siteleri firmalar için bir nevi imaj çalışmasıdır. Bu kadar önemli bir alanın kısa sürede farkındalık oluşturacağı ve web sitesi olmayan şirketin kalmayacağı öngörülmektedir.

Bu konuyla ilgili bundan önceki üç makalemizde Tutus Media’nın, “Görsel Medya, Dijital Medya ve Kreatif Hizmetlerine” ayrı ayrı değinmiş verdiğimiz hizmetleri örnekleriyle açıklamıştık. Tutus Media, şirketlere Programlama Hizmeti de vermektedir.

Şimdi firmamızın Programlama Hizmetlerini maddeler halinde inceleyelim:

1- Web Tasarım:

Web Design

Tutus Media firmanızın kurumsal ve ihtiyaca yönelik profesyonel web sitesi tasarım, programlama ve geliştirme hizmetini uzman ekibiyle sizlere sunmaktadır. Sadece bir web sitesi kurma amaçlı olmayan bu çalışmayla kurulan siteler arama motorlarına uyumlu halde dizayn edilir.

Firmalara tam kurumsal görünüm, itinayla seçilerek düzenlenmiş görsel ve menü yapısı ile şık bir web sitesi hazırlıyoruz. Site için gerekli olan ürün çekimleri yapılırken, açıklamalar, içerik yazılımları uzman ekibimiz tarafından yazılmaktadır.

selen2 kaptanlarweb

Bir internet sitesinin daima aktif olması firmanın imajı açısından olumludur. Bu aktif olma durumu firmaya hedef kitlesinin algısında daha güçlü bir konum elde etme imkanı sağlar. Müşterinin nezdinde pozitif imaj oluşur. Bu özelliklere sahip kurumsal bir web siteye sahip olmak ise kolay değildir. Ancak planlı ve programlı bir iş akışı neticesinde istediğiniz, hayal ettiğiniz bir web sitesine ulaşmak Tutus Media’nın programlama uzmanlarınca mümkündür.

 

26814871 679825959073739 8593233506100824552 n

Tutus Media’nın komple bir medya ajansı olduğunu belirtmek için bundan önceki makalelerde Burambal’ı sıkça örnek vermiştik. Firmamız, Burambal için Türkçe, Almanca ve İngilizce olmak üzere üç web sitesi dizayn etti.

Ayrıca; Enkafood, Mevlana Çay, Panda Kindermöbel, GLBOX, Modamilyon, Akasya Hazır Ev Yemekleri, Küchenstudio Kurttas vb. firmaların da web sitelerini hazırladık.

2- E- Ticaret Sitesi:

Panda Kindermöbel Mockup 1

Günümüzde online alışveriş (B2C) ve işletmeler arası uygulamalar (B2B), sipariş takip düzenlemeleri, stok takibi, üyelik takibi uygulamaları ve buna benzer uygulamalar web üzerinden yapılmaktadır.

Neredeyse bütün firmaların internet üzerinden satış yaptığı günümüzde online alışveriş firmalar için olmazsa olmaz bir seçenektir. Tutus Media da online alışveriş siteleri programlanması, konsept üretimi, ödeme sistemleri ve firmalara özel admin panelleri ile müşterilerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tutus Media, “Modamilyon, Mevlana Çay, Alldaywomen, Panda Kindermöbel, Nipperlandbaby vs. firmalara e-ticaret sitesi hizmeti vermektedir.

3- Mobil Uygulamalar:

shutterstock 255600274

Tutus Media; firmaların web sitesini ya da e-ticaret sitesini hazırladıktan sonra bu sistemi mobil uygulamalara göre de oluşturur.
Son yıllarda hızla büyüyen ve hayatımızın vazgeçilmez araçlarından birisi olan cep telefonları ve buna bağlı olarak gelişen mobil iletişim teknolojileri firmalar için çok önemlidir.

Akıllı cep telefonları ve tabletler bugün hemen hemen herkes tarafından kullanılmaktadır. Bu cihazlar için geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde gerek iş yaşamında gerekse günlük yaşamda birçok problem çözülmektedir. Tutus Media uzman ekibi, markanız için istediğiniz alanda mobil uygulama geliştirebilir. Böylece hedef kitlenizin problemlerine kısa sürede çözüm üretebilir, onların markanızla ya da ürününüzle ilgili merak ettiği sorunlara çözüm geliştirebilirsiniz. Tutus Media markanız için, İOS, Android ve Windows işletim sistemlerine uyumlu, en modern ve güvenlikli yazılım teknolojiler kullanarak yüksek performanslı mobil uygulamalar geliştirir.

Tutus Media, “Modamilyon, Mevlana Çay, Alldaywomen, Panda Kindermöbel, Nipperlandbaby vs. firmalara mobil uygulama hizmeti vermektedir.

4- Özel Yazılım Geliştirme:

shutterstock 3314395701

Programlanmış yazılımlar sizin firmanıza tam olarak uymayabilir. Ama bunun için kara kara düşünmenize gerek yok! Bir başvurunuzla firmanız için en uygun programlar geliştirilebiliriz.

Evet, “Görsel Medya, Dijital Medya, Kreatif ve Programlama Hizmetleri” için başka yer arayamayın Tutus Media size yeter.