SEO’nun ilk tanımı, “Arama Motoru Organizasyonu” olarak yapılıyordu. Sektörün gelişme aşamalarını görünce artık, “Arama Deneyimi Optimizasyonu” demek daha doğru görünüyor.

Firmalar nasıl ve neyle kazanacak?

Müşteriyi memnun edebilen bütün firmalar kazanacak! Bunun için de firma olarak bir ürünü satın almak isteyen müşterinin beklentisini karşılamalısınız. Sitenizi ziyaret eden her müşteriyi mutlu olduğu kadar firmanıza sadık bir müşteri haline getirmeniz için SEO’ya yatırım yapmanız gerekiyor.

Almanca SEO hizmetleri ve Avrupa’da SEO hizmeti veren Tutus Media e-ticaret sitelerinizi ya da web sitelerinizi hedef kitlenize uygun bir şekilde dizayn ederek kitlenizi mutlu eder ve karlılığınızı arttırır. Bunun için 24 saat online hizmet vererek firmanızın bu süreçte kazanan olmasını sağlar.

SEO’ya yatırımı yaparak firmanızın tanınırlığını ve karlılığını arttırmak istiyorsanız bu yazı tam size göre.

SEO’ya neden yatırım yapmamız gerektiğini gösteren 5 ana sebep!  

  • Kaliteniz artacak!
  • Sektördeki pazar payınız artacak!
  • Garanti bir geri dönüşü vardır!
  • Düşük maliyetlidir!
  • Rekabet gücü için geçerlidir!

seo 1

SEO yatırımlarının geri dönüşü!

Doğal olarak para yatırılan her alanda bir dönüşüm beklenir. Tutus Media SEO hizmeti verdiği her marka için yaptığı bütün düzenlemelerin trafik olarak geri dönmesini hesaplar. Çünkü web sitesinin bu başarısı yapılan yatırımın en önemli göstergesidir.

Örnek verecek olursak;

Avrupa’da hazır gıda alanında önemli bir konuma sahip olan Beynur için hazırladığımız 6 çoklu dildeki sitelerimizden birini örnek verelim.

Beynur için 100 farklı ürün ve 5 farklı kategoriyi içeren bir e-ticaret sitesi hazırladık. İlk olarak firmanın marka bilinirliği için çalışmalar yaptık. Siteyi göz alıcı bir şekilde tasarlayıp bütün ürünlerin yeni görsellerini yükledik. Organik trafik çekebilmesi düşüncesiyle hedef kitleyi çözümleyerek ona göre ürünlerin içeriklerini hazırladık. Ticari bir firma için sadece organik trafik yeterli değildir. Ürünleri inceleyen kullanıcının dönüşüm yapması da SEO’nun başarısı açısından önemlidir. SEO uzmanlarımız bu konuda hassas olup geri dönüşüm oranları için özenle çalışır. Kısacası Beynur için yaptığımız hizmetlerde en önemli kriterler olan organik trafik ve geri dönüş oranlarında büyük başarılar elde ettik.

Siz de firmanızı rekabet edebilir bir konuma getirip karlılığınızı arttırmak istiyorsanız Tutus Media’ya hemen başvurun!