Gün geçmiyor ki yeni teknolojik bir gelişme duymayalım. Evet, teknolojinin ışık hızıyla gelişmesiyle birlikte eski yöntemlerin hepsi dijitale yöneliyor. Yanlış dememiş atalarımız, “Eskiye rağbet olsa bitpazarına nur yağardı,” diye. Eğer dijital medya planlama ve dijital medya satınalma noktasında ilginiz varsa bu yazı tam size göre. Çünkü, Tutus Media rehberliğinde Avrupa’da dijital medya planlaması yapmak oldukça kolay.

digital planlama

Neler yapıyoruz?

Şunu çok rahatlıkla söyleyebiliriz ki; alanında uzman dijital medya planlama ekibimiz bu süreçte 24 saat sizin yanınızdadır. Dijital medya planlaması yapmak normal medya planlamalarından zordur. Tutus Media çeşitli mecralarla yaptığı iş birliği ve ortaklıklar sayesinde firmanızın hedef kitlesine uygun yayınları ve platformları tespit ederek reklamlarınızın doğru yerde maksimum şekilde izlenmesini sağlar.

Avrupa’da 360 derece medya ajansı olarak ilk önce firmanızın istekleri doğrultusunda yapmış olduğumuz araştırma sonuçlarını masaya yatırıyoruz. Ve bu sonuçlara göre uygun siteler ve reklam modellerini belirliyoruz. Bu işlemlerin başından sonuna kadar raporlama yaptığımız gibi hedef kitlenin değişken değerlerini de saptamaya devam ediyoruz.

dijital medya planlama 1

24 saat online hizmet vererek özel günlere mahsus reklam kampanyaları ve anlık optimizasyonlar yapıyoruz. Böylece kararlı adımlarla dijital medya planlamasını hayata geçiriyoruz. Burada dikkat ettiğimiz en büyük husus bütçe ile hedef kitleyi doğru yerde buluşturmaktır. Reklam mecralarını tarafsız bir şekilde seçerek planları firmanıza ayrıntılı bir şekilde sunuyoruz.

Bütçenize uygun dijital reklam satınalma işlemleri yaptıktan sonra düzenli olarak raporlamamızı da yapıyoruz. Bu raporlama ile gerekirse taktik değiştirerek başarımızı arttırıyoruz. Haliyle de karlılığınızı sürekli arttırmış oluyoruz.

Nasıl dijital reklam?

  • Üretken ve dikkat çekici bir reklam!

Farklı olmak her zaman iyi değildir ama biz yine de yaratıcı bir fikirle üretilen reklamları tercih ediyoruz. Dijital reklamlar dikkat çektiğinde izlenir.

  • Kısa ve uzun vadede verim!

Hem kısa vadede hem de uzun vadede kazanç sağlayacak bir dijital reklam planlaması yapıyoruz.

  • Dikkat dağıtmayan görseller ve metin!

Tamamen verilmek istenen mesaja odaklanmak gerekiyor. Dikkat dağıtmayacak şekilde ürün ya da hizmet ön plana çıkarılıyoruz.

  • Vakit kaybettirmediğine inanılan kaliteli bir çalışma!

Bu alanda kalite o kadar önemli ki! İnternet ortamında izleyici kaliteyi hissetmezse hemen kaçıverir. Biz de kaliteye haliyle önem veriyoruz.

Tutus Media çok tercih edilen çalışma ortaklarıyla firmanıza en uygun Avrupa dijital medya satınalmasını yapar. Siz de bizimle çalışarak karlılığınızı arttırabilirsiniz.