Geçtiğimiz aylarda Avrupa’da hazır gıda sektörüne oldukça hızlı bir giriş yapan Karacabey Hazır Ev Yemekleri yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. 2016 yılı Nisan ayında Almanya’da kurulan Karacabey Hazır Ev Yemekleri, çıkarmış olduğu 9 çeşit ürünle gıda sektöründe hizmet vermektedir. Helal gıda sektöründe getirmiş olduğu yeniliklerle katma değer sağlayarak tüketicilerin damak zevklerin uygun yeni ürünler geliştirmeye devam etmek ve bu sayede tüketicileriyle marka sadakati oluşturmak amacıyla yola koyulan Karacabey, geleneksel medyadaki reklam yatırımlarının ardından dijital medyadaki yatırımlarını da hızlandırdı.

Avrupa’da Ekim ayında ilk defa reklam veren markalar arasında en çok reklam veren marka olarak birinci sırada yer alan Karacabey, sadece geleneksel medyaya değil dijital medyaya da gereken önemi vereceğini bir kez daha göstererek tüketicileriyle 360 derece iletişim kurma yolunda büyük bir adım atarak kurumsal web sitesini yenileme kararı aldı.

Karacabey, sektöründe güçlü bir gıda markası olarak, tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda lezzet seviyesi oldukça yüksek, helal şartlara uygun sağlıklı ürünler geliştirmek ve Avrupa’daki lider Türk gıda markaları arasında üst sıralarda yer alma hedefini gerçekleştirmek için tüketicilerine yeni web sitesiyle hizmet vermeye başladı.

Tasarımı ve yazılımı Tutus Media tarafından geliştirilen Karacabey Hazır Ev Yemekleri yeni kurumsal web sitesi www.karacabey.eu adresinden hizmet verecek. Almanca ve Türkçe olmak üzere iki farklı dil seçeneğiyle hizmet veren Karacabey yeni web sitesi kolay kullanımı ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Karacabey Hazır Ev Yemekleri markasına ait 9 çeşit ürünün detaylı olarak tanıtıldığı web sitesinde ayrıca bu yemeklerin nasıl pişirileceğine dair tavsiyeler de yer alıyor.

Bir önceki “Karacabey Reklam Filmleri Avrupayı Salladı!” başlıklı yazımızda Karacabey Hazır Ev Yemekleri reklam filmlerine dair bilgileri edinebilir. İlgili reklam filmlerini izleyebilirsiniz.