SEO

Google başta olmak üzere önde gelen arama motorlarında üst sırada çıkmanız için özel çalışmalar yapıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization), arama motorlarının, markanızın web sitesini daha kolay bir şekilde taramasına imkan tanıyan teknik düzenlemelerdir. Bu düzenleme sayesinde web siteniz arama motorlarında daha üst sıralarda yer alabilir. Arama motorlarında üst sırada yer almak ise başlı başına bir çalışma alanıdır ve bu çalışma alanı stratejik planlamaya gerektirir. Gerekli olan bu stratejik planlama Tutus Media bünyesinde çalışan SEO uzmanları sayesinde markanız adına yapılır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Sosyal medya bugün hemen herkesin kullandığı bir platform haline gelmiştir. Bundan dolayı markaların sosyal medyada olmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Marka imajınızı pekiştirmek, rekabette bir adım öne çıkmak ve hedef kitlenizle etkileşim halinde olmak için sosyal medya en önemli araçların başında gelir. Tutus, akla gelebilecek her türlü sosyal platformda markanızın iletişim yönetimini profesyonel bir stratejiyle yapmaktadır.

ONLINE REKLAMCILIK

Google Adwords, GDN, sosyal medya reklamları, premium online reklamlar ve mobil uygulama reklamlarını planlıyor ve yönetiyoruz.

İnternet hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır ve başlı başına bir yaşam alanı teşkil etmektedir. Güçlü bir markaya sahip olabilmek için bu yaşam alanında kurumunuzun varlığını hissettirmek zorundasınız. Bilgiye ulaşımın en hızlı hali olan internetin bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek, yaratıcı ve yenilikçi online reklam kampanyaları sayesinde kurumunuzun varlığını bu yaşam alanında etkin bir şekilde hissettirebilir, markanızın gücüne güç katabilirsiniz.

NEWSLETTER MARKETING

Siz müşterilerimiz için mailing sitemleri hazırlıyor, periodik olarak içerik üretip, tasarılıyor ve yönetiyoruz.

Kısaca elektronik basın bülteni ya da elektronik haber mektubu manasına gelen Newsletter (mailing), markaların hedef kitleleriyle iletişim kurma yöntemlerinden birisidir. Hedef kitlenizle, çalışanlarınızla ya da sektörden ortaklarınızla iletişiminizi sağlamak için dergi formatına en yakın araç olan PDF tabanlı Newsletter’lar, markanızla ilgili haberleri, yeni çıkan ürünlerinizi, sektöre dair bilgi ve becerilerinizle uzmanlık alanlarınızı hedef kitlenize kanıtlamak adına kullanılan oldukça etkili bir mecradır.