Avrupa’da hazır gıda sektörüne geliştirmiş olduğu 9 çeşit yeni hazır yemekle giren Karacabey, her biri birbirinden lezzetli bu ürünleri tadına yakışır reklamlarla taçlandırdı. Şimdilik üç farklı versiyonla üç farklı kitleye hitap etmek isteyen reklam filmlerinin ilk serisi merak spotlarıyla izleyici karşısına çıkıyor.

Karacabey “Çocuk”

“Herkes Aşçı Olacak” sloganıyla hazır yemek sektörüne iddialı bir giriş yapan Karacabey, eğlenceli reklam serisiyle de hedef kitlesinin gönlünü fethetmeye çalışıyor. Reklamların ilk serisiyle izleyicide bir merak algısı oluşturmak isteniyor.

Karacabey “Yaşlı Çift”

Yaklaşık iki ay süren hazırlık aşamasının ardından Türkiye’de başlayan çekimler 3 gün sürdü. Tutus Media strateji ve kreatif ekibinin yoğun bir çaba göstererek geliştirmiş olduğu senaryolar büyük bir özenle çekildi.

Karacabey “Çalışan Çift”

Ekim ayı başında izleyiciyle buluşacak olan reklam filminin ilk serisi yaklaşık on beş gün televizyon kanallarında yayınlanacak. İlk serinin ardından devam filmleri ise bu on beş günlük sürenin ardından ekrandaki yerini alacak.