Euro Star’ın Avrupa’da en çok izlenen televizyonlardan olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek isteyen firmalar Euro Star’a reklam vererek hedeflerine kolaylıkla ulaşabilirler. Bugünkü yazımızda Euro Star’a nasıl reklam verilir sorusuna cevap verirken Euro Star’da bulunan programlar ve diziler hakkında da ilginç bilgiler vereceğiz.

Tutus Media olarak  Euro Star’a reklam planlaması yaptığımız gibi Euro D, Atv Avrupa, Tv8 INT, Kanal 7 Avrupa, Show Türk, Trt Türk gibi kanallardan da sizin için medya satınalma işlemlerinizi  yapıyoruz.

Şimdi gelelim Euro Star’da reklam verebileceğiniz dizilere…

Adını Sen Koy

Euro Star’ın bu sezonki transfer dizisi Adını Sen Koy günlük diziler içerisinde şu anda en iyiler arasında… Ev hanımlarına yönelik ürünlerinizin tanıtımında gündüz kuşağında yayınlanan bu dizi sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Spot reklamlar bu kuşağa oldukça uygundur. Ekibimiz kısa sürede bir spot reklam hazırlayarak sizleri Euro Star’a çıkarabilir.

Söz

Euro Star’da pazartesi günleri yayınlanan Söz en fazla izlenen askeri dizi. Eğer gençlere yönelik bir ürününüzü tanıtmak istiyorsanız mutlaka bu yayın saatinde reklama çıkmanız gerekir. Çünkü pazar günleri hedef kitleniz Euro Star ekranlarında…

Tutus Media gençleri ve erkekleri ilgilendiren bir ürününüz için bu dizide reklam planlaması yapabilir. Örneğin girilen bant reklamlar ürününüzü veya hizmetlerinizi akılda tutacaktır. Üstelik bu hizmeti düşük bir ücretle almak mümkün. Tutus Media kreatif ekibi firmanız için can alıcı bannerlar hazırlayacağı için kısa sürede ekrana çıkarsınız ve firmanız rakiplerinizin bir adım önüne geçer.

İstanbullu Gelin

Euro Star’da cuma günleri yayınlanan Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisinde kadınlara yönelik her türlü ürününüzü ya da hizmetinizi prime time reklam kuşağında tanıtabilirsiniz. Tutus Media firmanız için hazırladığı profesyonel reklamlarla sizleri Euro Star’da en iyi şekilde temsil eder.

Ufak Tefek Cinayetler

Euro Star’ın AB izleyici kitlesi için perşembe günleri ekranlara getirdiği Ufak Tefek Cinayetler dizisi Avrupa’daki Türk firmalarını seçkin müşterilerine kolayca ulaştırabilir. En son imaj olarak Tutus Media Demlik Çay için bir reklam filmi hazırladı. Merak uyandıran tarzıyla reklamımız Euro Star’da en iyi şekilde firmayı temsil etmiş durumda.

Evet, Euro Star’da yayınlanan diziler sadece bunlar değil. Euro Star’a reklam vermek için Fazilet Hanım ve Kızları, Beni Affet, Babamın Günahları, ve Siyah İnci gibi Avrupa Türklerinin severek izlediği dizilere de her türlü reklamlarınızı verebilirsiniz.

Avrupa’da A’dan Z’ye medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media, Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermenin firmanız için en kolay ve sağlıklı yoludur. Hemen bizimle iletişime geçerek tanınırlığınızı ve karlılığınızı arttırın!