Tutus Media olarak prodüksiyon alanında Avrupa’da 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemizi, kendimize özgü yapım sürecimizle etkili çözümler sunmaktayız.

Kendi bünyemizde yer alan yönetmen, reklam yazarı ve kreatif ekibin bir takım olarak birlikte çalışmasıyla markaya özel izleyicilerin de beğenisini kazanan çözümler sunuyoruz.

Firmanızın istekleri doğrultusunda ve kurumsal kimliğinize uygun bir şekilde ürün bilinirliliğini arttırmak adına oluşturacağımız fikir çerçevesinde senaryo, çekim, animasyon, görsel efektler, seslendirme, ses miksajı ve kurumsal jingle gibi çalışmaları bir arada harmanlayarak reklam filmin(-m)izi bütün ayrıntılarını düşünerek hazırlamaktayız.

KURUMSAL TANITIM FİLMLERİ

Farklı konseptler geliştirerek oluşturduğumuz tanıtım filmleri sayesinde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Tanınmak ve bilinmek çağımızın vazgeçilmez unsurları arasındadır. Eğer hedef kitleniz markanızı tanımıyorsa sizin ürünlerinizi tercih etme konusunda çekimser davranacaktır. Bu noktada markanızın tanınması için başvurabileceğiniz yöntemlerden birisi de tanıtım filmidir.

Tanıtım filmleri markanızın kimliğinin tüketiciler tarafından bilinmesi ve öğrenilmesini sağlar. Bu filmler markanızın kuruluşundan itibaren hangi aşamalardan geçerek günümüze kadar ulaştığı konusunda tüketicilere bilgi vererek onların markanızla sürdürmüş olduğu ilişkinin de pekişmesine katkı sağlar. Doğru ve etkili bir konseptle beraber iyi bir anlatım yöntemiyle oluşturulacak tanıtım filmi markanızın tüketiciler tarafından etkin bir şekilde anlaşılmasına imkan tanır.


Prodüksiyon

Tutus Media olarak prodüksiyon alanında Avrupa’da 10 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübemizi, kendimize özgü yapım sürecimizle etkili çözümler sunmaktayız.

Tasarım

Bizi tasarım alanında diğer ajanslardan ayıran bir başka özelliğimiz yaratıcılığımızın yanında Avrupa pazarında sektöre de olan hakimiyetimiz ve deneyimimizdir.

Fotoğraf

Markanızın güçlü yönlerini ortaya çıkarmanın bir diğer yolu da fotoğraftır. Reklam fotoğrafçılığı sayesinde markanızın pazarlama iletişim amaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.