Markalar için doğru tasarlanan bir web sitesinin belki de yapılan üretimden ya da verilen hizmetten daha önemli bir konuma geldiğini görüyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte artık tüketiciler alışverişlerinin önemli kısmını internet üzerinden yapıyorlar. Hatta bu alışveriş o kadar ilerledi ki market alışverişlerimizi de internet siteleri üzerinden yapılan araştırmalar sonucu yapıyoruz.

Online gıda ticaretindeki artışı kısa sürede fark eden Çamlıbel Gıda da Tutus Media ile birlikte daha profesyonel bir şekilde dijital dünyaya merhaba dedi. Doğal ve taze süt ürünleri işletmesi olan Çamlıbel Gıda başta günlük süt olmak üzere bütün süt ürünlerini bir telefonla evlere servis yapıyor. Üretmiş oldukları bütün ürünlerin tanıtımı için Çamlıbel Gıda’ya yakışan bir kurumsal web sitesi hazırladık.

0241e857 c175 4ccf 99d8 fa49d970ec81

Çamlıbel Gıda’nın web sitesi için neler yaptık?

  • Kurumsal web site tasarımı noktasında profesyonel olan ekibimiz ilk önce; Çamlıbel Gıda’nın istek ve ihtiyaçlarını analiz ederek sektöründe fark edilir kılacak ve markayı hedef kitleye en kolay ulaştıracak bir web sitesi hazırlamak için çalışmalara başladı.
  • Tutus Media olarak Çamlıbel Gıda’nın hedef kitle deneyimlerini göz önünde tuttuk. Hedef kitlenin web sitesinde daha kolay gezmesi ve istediği bilgiyi kısa sürede bulabilmesini sağladık. Bu adımımızda sade olduğu kadar yenilikçi tasarımlar yapıp camlibelgida.com sitesinin hızını arttırdık.
  • Bütün bu tasarımlarımızı SEO’ya uyumlu olarak gerçekleştirdik.
  • Markanın anahtar kelimelerini belirleyip bütün ürünlerin içeriklerini SEO’ya uyumlu bir şekilde yazdık.
  • Sayfa hızına etkisi olan fotoğraf optimizasyonunu yaptık. Bütün görsellerin SEO’ya uyumlu olmasını sağladık.
  • Siteyi hizmete açmadan önce Google aramalarında çok önemli bir etken olan Title ve Desc’ları anahtar kelimelere göre yazdık.
  • Çamlıbel Gıdanın en büyük hizmetlerinden biri de Pendik/Kaynarca bölgesinde evlere servis hizmetidir. Bunun için Türkçe Yerel Seo’ya yönelik içerik, optimizasyon ve tasarımlar yaparak hedef kitleye doğrudan ulaştık.
  • Gelişen teknoloji ile birlikte mobil erişimin masaüstü erişimden daha önemli bir durumda olduğunu bilen ekibimiz Çamlıbel Gıda’nın mobil ile de her yerde kolayca ulaşılmasını sağladı. Kullanıcıların web site ziyaretlerinin %70’inin mobilden gerçekleştirdikleri araştırmalarla ortaya konulmuş durumda. Çamlıbel’in kurumsal sitesini sadece masaüstünden değil mobilden de en iyi şekilde ulaşılabilir yaptık. Farklı kullanıcı deneyimine uygun mobil kurumsal web site tasarımlarımız ile Çamlıbel Gıda’yı daha ileriye taşıdık. Tutus Media mobil uyumlu web tasarımları bir gereklilik olarak görür ve Çamlıbel’in bu özel tasarımla farklılığını göstermesi artık çok kolay!

96e1a1d4 4614 40ff 8f88 966456596be4

Tutus Media olarak kurumsal web siteniz için size hazır paketler sunmuyoruz. Markanızı inceleyip en uygun yol haritasını oluşturuyoruz.

Siz de markanızın Google’a ve SEO’ya uyumlu kurumsal bir web sitesi olmasını istemez misiniz?

Hemen bize başvurun!

FireShot Capture 199 Hakkımızda – Çamlıbel Gıda camlibelgida.com