Dijital reklamcılığın etkisi bazen o kadar yüksektir ki ölüyü bile dirilttiği söylenir. Bugün sizlere çok özel bir markanın Avrupa Adwords Reklam Başarısı ve Remarking reklam başarısını anlatacağız. Evet, İsviçre’nin önde gelen dil okullarından olan SLA Basel’e A’dan Z’ye ajans hizmeti veren Tutus Media Google Ads ve Remarketing reklamlarıyla markanın gösterim oranını bir önceki aya göre +%1.773,95 oranında arttırdı.

Avrupa dijital reklamlarıyla gelen rekorlar!

SLA Basel’in bu gösterim artışlarını uzman bir Adwords yönetimi sayesinde olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Gösterim oranı bu kadar artarken haliyle oturum oranı da %238,30 oranında artmış durumda. Bütün bu artışlarla birlikte SLA Basel’in cirosu da % 40 oranında artmış görülüyor. Bu ciro markanın en yüksek dijital cirosu olarak görülüyor. Bu rekor gösterim oranı, oturum oranı ve rekor ciro oranını nasıl sağladık? İşte sizlere Avrupa Google Adsword yönetimi ve Remarketing yönetimi stratejilerimiz… Biz bu işi nasıl başarıyoruz?

B65A0142

 

Avrupa Google Adwords reklam stratejimiz!

SLA Basel için Ads reklamlarında izlediğimiz yol!

  • Google reklamlarında başarı için her haliyle kaliteli bir web siteniz olması gerekir. SLA Basel için Tutus Media ilk önce SEO ve Google uyumlu 7/24 canlı desek verdiğimiz bir web sitesi tasarladı. Tutus Media çalışma stratejileri ile Google reklamları yanında Avrupa E-ticaret sitesi tasarımlarımızla müşteri deneyiminize uygun bir site sahibi olabilirsiniz.
  • SLA Basel’ın Google Adwords reklamları hesap kurulumu yapılırken; markanın hedef kitlesine ve coğrafi konumuna göre belirlenen anahtar kelimeler ile ilgili en iyi optimizasyon seçenekleri kullanıldı. Böylece gereksiz harcamaların da önüne geçtik.
  • Adwords metin yazarlarımız SLA Basel’ın rakiplerinin reklamlarını analiz ederek reklam metinleri oluşturdular. Böylece tıklama ve dönüşüm oranlarını arttırdık.
  • Adwords reklamlarının Google Aramalarında üst sıralarda çıkması için hesap sağlığını en üst seviyeye çıkardık. Böylece daha az bütçe ile SLA Basel reklamları daha fazla görünür oldu.
  • Tutus Media olarak ekibi SLA Basel’ın harcamalarını, dönüşümlerini ve bütçesini düzenli raporlama sistemi ile sunduk. Markaya sadece rapor ekranından verilerini kontrol etmek kaldı.

what is remarketing

SLA Basel için Remarketing reklamlarında izlediğimiz yol!

  • Bir şekilde sla-basel.ch sitemize gelen ziyaretçiye alışverişini tamamlaması için ziyaret ettiği sitelerde ilgilendiği hizmeti tekrar gösterdik. “Vakit kaybetme! En iyisi bu!” diyerek satın alma işlemini hızlandırdık.
  • SLA Basel’in web sitesine fazla etiket eklemeden Yeniden Pazarlama (Remarketing) listeleri oluşturarak markanın kazancını arttırdık.

Kopie von B65A0302

Siz de rekabet edebilir bir e-ticaret sitesine sahip olup Google Adwords reklamlarıyla  cironuzu arttırmak istiyorsanız Avrupa Adwords reklam yönetiminde uzman olan ekibimizle /hemen iletişime geçebilirsiniz.

7/24 bize ulaşabilirsiniz!