Google Adwords GDN, SEM ve Dijital Medya SEO ajansı olarak Almanya merkezli bir ajans olan Tutus Media; Uzman ekibi ile reklam harcamalarınızı kontrol altına almanızı sağlıyoruz.

  • Tüketicilerin %90’ı online değerlendirmeler ve yorumlardan etkileniyor.
  • Satın almadan önce tüketicilerin %80’i online araştırma yapıyor.
  • Ve her gün Google’da 4 milyardan fazla arama yapılıyor.

Bu aramalardan payınızı en iyi şekilde almak istiyorsanız, Google Adwords reklamı vermelisiniz.

Ne kadar bütçe belirleyeceğinizi bilmiyorsunuz ve harcamalarınızın size ne tür bir getiri sağlayacağı konusunda endişeleriniz mi var?

Hangi ürün ya da kampanya ile başlamalıyım diye de düşünüyor musunuz?

Bir SEM ajansı ile çalıştığınızda nasıl bir kazanım elde edeceğiniz konusunda da emin değilseniz size kısa bir yolculuk yaptıralım. Google Adwords reklamcılığında uzman ajansımız ile nelere sahip olacaksınız;

  • Müşteri deneyimine uygun kaliteli bir site sahibi olursunuz.
  • Müşterilerinizin sizi Google aramalarında daha iyi konumlarda bulması için SEO optimizasyonu yapıyoruz. Böylece Adwords maliyetlerinizi düşürürsünüz.
  • Google Adwords reklamları hesap kurulumu yapılırken; hedef kitleniz, hedef anahtar kelimeleriniz, coğrafi konumunuz ile ilgili en iyi optimizasyon seçenekleri kullanılır. Böylece gereksiz harcamalarınızın önüne geçersiniz.
  • Adwords metin yazarlarımız rakiplerinizin de reklamlarını analiz ederek en iyi reklam metinleri oluşturur. Böylece tıklama ve dönüşümlerinizi arttırırsınız.
  • Adwords reklamlarınızın üst sıralarda çıkması için hesap sağlığı en üst seviyeye çıkarılır. Böylece daha az bütçe ile daha fazla görünür olursunuz.
  • Harcamalarınızı, dönüşümlerinizi ve bütçenizi planlayabileceğiniz en iyi raporlama sistemi ile sunuyoruz. Size sadece rapor ekranından verilerinizi kontrol etmek kalır.

Almanya ve Avrupa ülkelerinde Google SEO ve SEM ajansı olarak aşağıdaki alanlarda reklam planlaması yapıyoruz.

Google Arama Ağı Reklamları, Google Görüntülü Reklam Ağı, Google ReMarketing Reklamları, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Youtube Reklamları, Linkedin Reklamları, Yerel İşletme Reklamları, Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Yeniden Pazarlama Reklamları

Yeni müşteriler kazanmak ve hedef kitlenize doğrudan ulaşmak için doğru yerdesiniz!


SEO

TUTUS Media web sayfanıza ve marka kimliğinize otomatik yaklaşımlar ile yaklaşmaz. SEO ile birlikte size arama motorlarında zirveleri kontrol edebilme imkanı sağlar.

Sosyal Medya

Tutus Media olarak uzman ekibimizle "Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Youtube, Linkedin vb." Sosyal Medya ağlarınızı yönetiyor ve konseptler geliştiriyoruz.

Adwords

Google Adwords GDN, SEM ve Dijital Medya SEO ajansı olarak Almanya merkezli bir ajans olan Tutus Media;  Uzman ekibi ile reklam harcamalarınızı kontrol altına almanızı sağlıyoruz.

Newsletter

İnternetin kuşkusuz en güçlü araçlarından biri olan ve etkileşim yayını olarak da tercih edilen newsletter paylaşımları yeni nesil firmalar için oldukça önemli bir konumda.