Yeni bir ürün tanıtımında ya da firma tanıtımlarınız için Avrupa’da prodüksiyon hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Evet, fazla düşünmenize ve araştırma yapmanıza gerek yok. Avrupa’da 360 derece medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media Almanya prodüksiyon hizmetleri, ürün fotoğraf çekimi, mekan fotoğraf çekimi, tanıtım filmleriyle firmanızın global dünyada yer almasını sağlıyor. Bütün bu hizmetleri Almanca SEO, Türkçe SEO ve İngilizce SEO  ile de destekleyen Tutus Media kaliteli ve uzman ekibiyle Avrupa Türk Televizyonlarına reklam planlaması da yapıyor. Euro D, TV 8 Int, Atv Europa, Euro Star, Show Turk gibi Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermek istiyorsanız kaliteli bir reklam filmine ihtiyacınız olduğu aşikar. Bunun için Tutus Media prodüksiyon hizmetleri için şu adımları izliyor.

shutterstock 334047899

Güzel bir fikre ihtiyacınız var!

  • Ürününüz, hizmetleriniz mükemmel olabilir, eğer bunu hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştıramazsanız bu güzel özelliklerin pek önemi yoktur. Tüketici için sizin ürününüz de diğerleri gibi sıradan bir ürün olarak görülür. Hatta çok kaliteli dahi olsanız Avrupa reklam piyasasına önceden giren firmalar için hazır tutulan rafların arkasında anca yer bulursunuz.
  • Etkileyici, akılda kalıcı ve basit bir fikir… Evet, profesyonel ekibimiz belki bir yapım süreci kadar çalışıp amacınıza yönelik bir fikri çeşitli alternatifler ve sebepleriyle ortaya koyar.
  • Ortak bir kararla çıkan fikir etkileyici bir anlatımla senaryo haline getirilir. Bu çalışma görüntü yönetmeni, yönetmen ve yapımcı ile birlikte ilerletilir.

Prodüksiyon artık çok kolay!

  • Yazılan senaryo ile birlikte çekimler için planlama yapılır. Mekânlar belirlenir, toplumun sevdiği tanıdığı yüzlerden cast seçilir ve son model ekipmanlarla çekimlere başlanır.
  • Buradaki amaç uzman ekip ve uzman ekipmanları profesyonel bir şekilde bir araya getirmektir.

Olmazsa olmaz Post prodüksiyon ve medya planlama!

  • İyi bir reklam filmi için sadece sahada profesyonel çalışmak yetmez. Stüdyoda yapılan çalışmalarla videonun kalitesi belirlenir. Profesyonel ekibimiz video montaj, 2D ve 3D animasyon, renklendirme, ses ve görsel efektlerle prodüksiyonun kalitesini arttırır. İyi bir müzik yaptırırken uzman bir ses sanatçısı ile de sadece görüntünün değil sesin de akılda kalması sağlanır.
  • Bütün bu tatlı uğraşlar sonucu firmanıza layık bir reklam filmi hazırlanmış olur. Bu kaliteli çalışmanın meyve verebilmesi için doğru şekilde Avrupa reklam planlamasının yapılması gerekir. Tutus Media ekibi Avrupa reklam piyasasını iyi şekilde analiz edip Avrupa televizyonlarına reklam filminizi planlar. Bunun için en uygun saat, en uygun program ve en uygun kanal seçilir.

Firmanızın Avrupa televizyonlarında kaliteli bir şekilde temsil edilmesini istiyorsanız fazla söze gerek yok. Size Tutus Media yeter.

Reklam filmleri ile ilgili çok fazla çalışmamız bulunmakta. Diğer yaptığımız çalışmalar için sizleri web sitemize bekliyoruz.

https://tutusmedia.com/neler-yaptik/