Avrupa Tv Reklam

Avrupa tv reklam fiyatlarını Türkiye yayınlarına göre kıyaslarsak çok hesaplı olduklarını görürüz. Bu yüzden Avrupa’ya açılmak isteyen Türkiye’deki firmalar ve Avrupa’da etnik pazarda söz sahibi olmak isteyen firmaların mutlaka Avrupa Tv Reklam paketlerinin avantajlarından haberdar olmaları gerekir. Bu yazımızda Avrupa tv reklam fırsatları ve stratejilerini bulabileceksiniz.

Avrupa tv planlaması için profesyonel bir yardım almayı düşünüyorsanız Tutus Media ile hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimizin hazırladığı Avrupa tv reklam stratejisi ile siz de az ödeyip çok kazanmaya başlayın!

Avrupa Tv Reklam Paketleri!

Avrupa Tv Reklam kanalları olarak Atv Avrupa, Tv8 INT, Euro D, Euro Star, Kanal 7 Avrupa, Show Turk bulunmaktadır. Tutus Media marka stratejinize göre bu kanallar arasında sizin için planlama yapar.

Gündüz Kuşağı!

Avrupa Tv reklam paketleri gündüz kuşağı ve prime time kuşağı olmak üzere ikiye ayrılır. Gündüz kuşağında daha çok hedef kitlesi kadın izleyiciler olan programlara ve günlük dizilere Avrupa Tv reklam planlaması yapılabilir. Bu planlama için Avrupa Spot reklam, bant reklam başta olmak üzere sponsor anlaşmaları da yapılabilir.

Depositphotos 4925508 original

Prime Time Kuşağı!

Aynı şekilde Türkiye’nin en iyi dizilerinin yayınlandığı Prime Time reklam kuşağında da reklama çıkabilirsiniz. Marka bilinirliğini arttırmak isteyenler, imaj çalışması yapanlar, yeni ürünlerini tanıtmak isteyenler ya da tanınmış ürünlerini sürekli ekranda tutmak isteyen firmalar için Prime Time reklam kuşağı oldukça önem arz eder.

Avrupa Türk Televizyonlarının Prime Time kuşağında yayınlanan dizilerine küçük bütçelerle bile sponsor olunabilir. Ekibimizin incelemeleri sonucu reytingi yüksek dizilere bant reklam ya da spot reklam da çıkılabilir.

Avrupa tv reklam planlaması nasıl yapılır?

Ekibimiz markanızın ihtiyacı olan reklam kuşağını analizlerle belirledikten sonra bütçenize ve hedef kitlenize göre en fazla verim alabileceğiniz planlama yapılır.

Gördüğünüz gibi markanız için sadece karar vermeniz yeterli. Tutus Media hedef kitlenize ve bütçenize uygun kanalları belirledikten sonra yayın zamanlarını da belirler.  Diziler ve programlardan size özel tv reklam paketleri hazırlar. Siz sadece koltuğunuza oturur Avrupa Türk televizyonlarından reklamlarınızı izlersiniz.

Tutus Media ile rakiplerinizin her zaman önünde olun!