Günümüzde Mobil trafik, firmaların başarısının temel bir parçası olmuş durumda. Google’ın yaptığı açıklamaya göre mobil trafiğin yükselişi orta ölçekli işletmelerin başarı şansını da arttırıyor. Avrupa’da 360° medya ajansı olarak Tutus Media çok dilli SEO hizmeti ve özellikle Almanca SEO hizmetiyle firmanızın web sitesinin trafiğini arttırdığı gibi mobile uyumlu sitelerinizle firmanıza ulaşımı kolaylaştırıyor.

Tutus Media ile etkileşiminiz yükselir, sağlıklı trafik ve dönüşümler alırsınız!  

  • Almanca SEO’nun amacı hedef kitlenizin firmanıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasıdır.
  • Almanya SEO ajansı olarak müşterilerinizi ürünlerinize bir adım daha yaklaştırıyoruz.
  • Almanca SEO ile firmanızı eyaletinizde, bölgenizde ve hatta şehrinizde bilinir hale getiriyoruz.

seo1

SEO uzmanları yıllardır bunun üzerine çalışıp duruyorlar: Bir markanın içeriği, bölgesel gücü ve alınan backlinkler de dahil olmak üzere optimizasyon yapılarak markanın kendi sektörü ile ilgili yerel firmalarla optimize edilmesiyle SEO çalışması yapılmalıdır. Bu şekilde bir etkileşim için Tutus Media olarak ilk önce 3 adımı takip ediyoruz.

  1. Knowledge Graph bölümünün optimize edilmesi:

Hep, “Google amcaya sor bakalım,” deriz ya işte Knowledge Graph ile Google artık daha fazla akıllı. Çeşitli kaynaklardan alınan bilgilerle arama motorunun sonuçlarını geliştiren bir sistem olan Bilgi Grafiği olarak adlandırabileceğimiz bu sistem bir nevi bilgi tabanıdır. Bu bilgiler, kullanıcılara arama sonuçlarının sağında sunulur. Hemen kısaca bunu deneyebilirsiniz. Tutus Media, Knowledge Graph bölümünü optimize ederek firmanızın hep dikkat çekmesini sağlar.

  1. Google My Busines girişinin yapılması:

Herkesin ücretsiz olarak kullanabildiği bir sistem olan My Business sistemi ile Google’da herkese açık bir kimlik ve varlık kazanırsınız. Böylece web siteniz sürekli desteklenir. Firmanızla ilgili bilgiler aramalarda, haritalarda ve Google +’da ön sıralarda görülür.

  1. Sosyal Media Profillerinin optimize edilmesi:

Sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunu bu makaleyi okuyan her firma sahibi mutlaka bilir. Tutus Media, Almanca Sosyal Medya yönetimiyle firmanızı sürekli doğru hedef kitlenizle buluşturur. Yapılan çeşitli kampanyalarla sosyal medya hesapları güçlendirilir.

seo2

Mobil site hizmeti verdiğimiz birkaç firma!

Somut örnek vererek anlatmak Almanya SEO başarımızı net olarak gösterecektir.

Panda Kindermöbel: İsviçre’nin en büyük çocuk mobilyası mağazalarından olan Panda Kindermöbel için verdiğimiz Almanca SEO hizmetiyle firmanın mobil trafiğini arttırdık.

Buram Bal Turkey: CEO’su Cengiz Manav’ın büyük başarısıyla 36 ülkeye doğal bal ihracatı yapan Buram Bal için; Türkçe, Almanca ve İngilizce mobil siteler hazırlayarak çok dilli SEO hizmeti vermeye devam ediyoruz. Google aramalarına uyumlu bu mobil sitelerle Buram Bal’ı dünyaya açtık.

Enka Food: Şafak Tulum Peyniriyle, Titiz Balları ile damak tadımızı geliştiren ve Kestaneyi pakete koyarak dört mevsim tüketmemizi sağlayan Enkafood için üç dilli bir online site hazırlayarak Almanca SEO, Türkçe SEO hizmeti veriyoruz. Bu çalışmamızla firmanın doğal trafiğini çok fazla arttırdık.

Mevlana Çay: Sri Lanka Seylan çayı dendiğinde Avrupa’da ilk akla gelen marka olan Goran Tee’nin markası Mevlana Seylan Çayı Tutus Media ile hedef kitlesine artık daha kolay ulaşıyor. İngilizce, Almanca ve Türkçe mobil siteleriyle Mevlana Çay’ın çevrimiçi satış oranlarını arttırdık.

Selen Food, Beynur, Optimum Store, Kurttas Küchenstudio ve daha birçok firma için mobil siteler hazırlayarak bu sitelerin daha fazla trafik çekmesini sağlamak için Almanca SEO hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerimizi buradan inceleyebilir ve yeniliklerimizi takip edebilirsiniz.