Tutus Media ile TV reklamlarınız da profesyonel ellerde olmaktadır. Markanızın değerinin artması, yeni çıkan ürününüzün tanıtılması gibi hedefler ile reklam yayınlatmayı planlıyorsanız, uzman ekibimize danışarak en iyi reklam planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

TV reklam alanında verdiğimiz hizmetleri kısaca şu şekilde açıklayabiliriz;

TV Bant Reklam

En çok izlenen TV kanallarındaki yüksek reytingli dizi ve programlara bant reklam modelimiz ile reklam yayınlatabilirsiniz. Dizi ve programların yayın sırasında gösterilen çok etkili bir reklam modelidir. Reklam planlaması, hazırlanması, düzenlemesi ve yayınlanmasıyla ilgili her bilgiyi uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

TV Spot Reklam

Türk TV kanallarında yayınlanan dizi ve programlar arasında spot reklam modellerimiz ile çalışma da gerçekleştirebiliyoruz. Spot reklamlarda, marka ve ürününüzle ilgili daha fazla detayı hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

Dizi Sponsorluğu

Dizi sponsorluğu reklam modeli ile markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz. Reklamınızın hangi diziye sponsor olabileceği ve bütçe planlaması için reklam danışmanlığı hizmetimizde görev alan ekip arkadaşlarımızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Reklam Planlama

Yayınlanmasını istediğiniz reklamların etkili olabilmesi için en iyi planlamayı gerçekleştiriyoruz ve bütçenize uygun biçimde, hedeflediğiniz kitleye sizleri başarıyla ulaştırıyoruz. Reklamlarınızı tek bir kuşak içinde yayınlamak yerine, en etkili programların yayınlandığı kuşaklarda ideal bir planlama gerçekleştiriyoruz.

Reklam Çekimi

TV’de yayınlamak istediğiniz reklamın senaryon yazımını, tasarımını ve çekimi de profesyonel prodüksiyon ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Kitlelerin ilgisini çekebilecek senaryo planlamasıyla reklamınızın etkili olabilmesini de sağlamış oluyoruz. Çekimini gerçekleştirdiğimiz reklamları, ideal bir planlama gerçekleştirerek Türk TV kanallarında yayınlıyoruz.