Almanya’da SEO yapan digital ajans “Spezialisiert ist dabei die Agentur in Frankfurt auf SEO” gibi bir arama yapmışsınızdır.

Arama motorlarında ön sıralarda çıkmak için bir local seo ajansı arıyorsanız “SEO / Suchmaschinenoptimierung”  alanında uzmanlaşmış bir ekiple karşınızdayız. Google algoritmalarını güncel olarak takip ediyoruz. Penguin 4.0 algoritması ve arama sıralamalarındaki güncel keyword pozisyonlarını takip ederek siz değerli müşterilerimize raporlar sunuyoruz. Böylece sektörünüzdeki gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Rakiplerinizin neler yaptığını da ayrıca izleyebiliyorsunuz. Bu konularda size verdiğimiz brief sayesinde hangi yeni ve güncel optimizasyonları yapmanız gerektiğini çok rahatlıkla biliyorsunuz. Böylece hangi dönemde hangi ürünle kampanya yapmanız gerektiğini düşünmüyorsunuz.

 

“SEM / Adwords Optimierung” ile Google Adwords reklamcılığında uzman ekibimiz firmanız için en iyi anahtar kelimeleri buluyor. Ardından size müşteri olarak dönebilecek arama filtrelerini oluşturuyor. Ülke, şehir ve posta kutunuzdan oluşan local seo çalışmasıyla gereksiz harcamanızı engelliyor ve böylece adwords de düşük maliyetlerle doğru hedef kitleye reklamınızı yayınlayabiliyorsunuz. Örneğin Frankfurt ya da Berlin için bir SEO ve SEM çalışması yapılırken sitenin domain uzantısından local optimizasyonuna kadar analiz edilerek doğru kitleyi yakalayabiliyorsunuz.
Social Media Marketing alanında deneyimli ve uzman ekibimiz ürün ve markanızı ilgili kitleye doğru zamanda doğru ürün ve kampanya ile duyuruyor. Takipçilerinizle etkileşim oranı yüksek bir dönüşüm elde ediyorsunuz.

 

Online Reputation Management ölçümlemesi ile Onpage Optimierung (site içi) ya da OffSite Optimierung / Linkpopularität seo (site dışı) optimizasyonları yapıyoruz. Böylece aramalarda daha görünür hale geliyorsunuz. Keyword-Recherche (Anahtar kelime araştırması), Content-Erstellung (içerik oluşturma) ve rekabet analizi (SEO Konkurrenzanalyse) yaparak hangi konularda içerik oluşturmanız ve yayınlamanız gerektiği konusunda ölçümlenebilir bilgiler veriyoruz. Dilerseniz içerikleri sizin adınıza biz üretiyoruz.

 

Özellikle “Shop Optimierung” yani bir e-ticaret siteniz varsa Google, Instagram, Yandex ve Facebook Shop’larında az maliyetle daha fazla görünür oluyorsunuz. Bu da size satış olarak geri dönüyor. Veriler üzerinden sitenizde hangi ürünü hangi sayfada eklemenizin size satış olarak geri döneceğini, hangi dönemde hangi kampanyayı öne çıkarmanız gerektiğini bırakın internet rakamları size söylesin. Siz sadece satın 🙂

 

seo frankfurt