Gelişen teknoloji ile birlikte e-ticaret siteleri firmalar için yeni bir açılım ve yeni bir kazanç kapısı. Avrupa’da 360 derece medya ajansı olarak hizmet veren Tutus Media firmanız için kısa sürede e-ticaret sitesi hazırlayarak firmanızı dünyaya açıyor. Google aramalarına uyumlu bir e-ticaret sitesiyle siz de kazancınızı arttırmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

  • Sitenin adının bulunması:

Avrupa e-ticaret sitesi için en önemli adımlardan biridir. Akılda kalıcı, sektörünüzle ilgili bulunacak en kolay isim başarıyı otomatikman arttıracaktır. Tercih edilecek özel kısa isimler her ne kadar sektör dışında da olsa SEO çalışmalarıyla bir marka olabilir.

  • Sektöre uygun bir yazılım programı:

İnternetten satış için firmanıza nasıl bir yazılım gerekliyse onu bulup tercih etmek kolay değildir. Bunun için Tutus Media ekibi size hem kolay hem de güçlü yazılımlar sunar. Kolay ve güvenli ödeme seçenekleri yanı sıra kullanılabilir yönetim panellerine sahip e-ticaret paketleri sizler için seçilir.

shutterstock 461458621

  • Ürün içerikleri ve ürünlerin siteye eklenmesi:

Gerçek anlamda profesyonelce kurulan bir alt yapıdan sonra SEO’ya uygun bir şekilde ürünlerinizin girişi yapılır. Gerekliyse ürünleriniz için fotoğraf çekimlerini de yapan Tutus Media ürün görsellerini, fiyat bilgilerini, stok durumunu ve bütün ürün detaylarını sitenize ekler.

  • Güvenli ödeme:

Güvenli ödeme müşterilerin ilk tercih sebeplerinden kabul edilir. Ekibimiz ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile sitenizin korunmasını sağlar. Kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme ve havale biçimiyle ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerini 128-258 bit SSL şifreleme sistemleri ile koruyor ve güvenlik için farklı yedekleme önlemlerini alıyoruz.

  • Güvenli kargo:

Her tüketici yaptığı e-ticarette güvenli kargo ister. Müşterilerinizin kargo bilgileri tasarımımızla en iyi şekilde yüklenir ve ürün teslim edilene kadar sistem olarak rahatlıkla takip edip, kontrol edebilirsiniz.

  • Satış yapmaya hazır bir siteniz var:

Bu beş işlemden sonra artık e-ticaret sitenizi satış yapmaya hazır hale getirmiş bulunmaktayız. Sahip olduğunuz bu özel sanal mağaza tasarımı ile hayalleriniz Tutus Media ile gerçeğe dönüşmeye başlar.

shutterstock 335123132

  • E-ticaret uzmanlığı:

Tutus Media ile çalıştığınız sürece siz de iyi bir e-ticaret sitesi uzmanı olabilirsiniz. Çünkü ekibimiz bu konuda size belli aralıklarla eğitim verir ve siz de e ticaret sitenizde istediğiniz zaman değişiklik yapabilirsiniz.

  • Reklam çalışmaları ve SEO:

Siteniz hizmete girdikten sonra ürünleriniz ile ilgili her türlü dijital reklam çalışmaları Tutus Media tarafından titizlikle yürütülür. Çünkü; bir e-ticaret sitesinin istenilen ciroya ulaşması için arama motoru optimizasyonu, yerel SEO, Almanca SEO, sosyal medya paylaşımları, anahtar kelimelerin belirlenmesi ve bu alanda makaleler yazılması yani tam manasıyla arama motoru reklamcılığının yapılması gerekir. Youtube reklamları ve adwords reklamlarıyla siz de hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.

E- ticaret sitesi, mobil uyumlu siteler ve web sitesi noktasında yapmış olduğumuz işleri sitemizin NELER YAPTIK bölümünden inceleyebilirsiniz. Siz de profesyonel bir ekiple çalışmak ve cironuzu arttırmak istiyorsanız Tutus Media’ya başvurun, karlı çıkın!