1968 yılından günümüze, büyük ve prestijli projeleri hayata geçirip teslim eden, Türkiye markalı konut sektörünün lideri Hak Yapı, Avrupa’ya Tutus Media ile açılıyor.

Türkiye inşaat sektöründe başarılı projelere imza atmaya devam eden Hak Yapı, İstanbul Anadolu yakasında son olarak Hakyapı Onlife projesi ile adından söz ettiriyor. Yatırım değeri yüksek, nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla 2019 yılında tamamlanacak olan proje, havaalanına yakınlığı ile Avrupa’da yaşayan Türkler’e; Türkiye’de hem yatırım, hem de ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

hakyapi2Markalı konut yatırımlarının yanı sıra hastane ve okul projeleri ile de Türkiye’ye değer sağlayan Hak Yapı, Avrupa’da yaşayan Türkler’e ulaşmak için Avrupa Türk TV kanallarında medya planlamasını Tutus Media ile gerçekleştirerek büyük bir adım attı.

Avrupa’da etkili olan Türk TV kanalları aracılığıyla sürdürülebilir bir iletişimi ön planda tutan Tutus Media; programları, reyting oranlarını ve hedef kitlenin tercihlerini dikkate alarak hazırladığı medya planlaması ile Avrupa’da yaşayan, Türkiye’de yatırım yapmak, ev sahibi olmak isteyen aynı zamanda da Türkiye’ye  destek olmak isteyen Türkler’i hedeflemiştir.

hakyapi

Avrupa’nın kalbi Almanya’da hizmet veren Tutus Media 360 derece iletişim ajansı olarak, Türkiye’den Avrupa’ya açılmak isteyen tüm markalar için; TV medya planlama, dijital planlama, sosyal medya yönetimi ve reklamları, web sitesi tasarımı, SEO, kurumsal kimlik çalışmaları ve prodüksiyon hizmetleri gibi tüm konularda şeffaf ve ölçülebilir hizmetler sunmaktadır.

Hakyapı Onlife Projesi Hakkında

Sabiha Gökçen Havaalanı’na 5 Dakika, Aydos Ormanı’na Komşu!

Hak Gayrimenkul tarafından inşa edilen Hakyapı Onlife Pendik projesi İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te 16 bin 86,45 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na 5 dakika mesafede, metroya kolay ulaşım, Aydos Ormanları’na komşu, 10 bloktan oluşan  Onlife Pendik projesi toplamda 429 konut ve 15 ticari üniteden meydana geliyor.

hakyapi3

Temmuz 2019’da teslim edilmesi planlanan Hakyapı Onlife Pendik projesinin sosyal olanakları arasında açık otopark, kapalı otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, fitness salonu, sauna, spor alanları ve peyzaj alanları yer alıyor.

Avrupa’da yaşayan Türk’lere özel, 54bin Euro’dan başlayan fiyatlarla, Türk Lirası’na Faizsiz 60 ay taksit imkanı ile yatırım fırsatı sunan Hak Yapı Onlife projesi ile konut satın alanlar Türkiye’de ev sahibi oluyor, hem de Türkiye kazanıyor.