Avrupa Medya Planlama, Avrupa Medya Satınalma, Avrupa Türk Televizyonlarına reklam verme gibi bir düşünceniz varsa bu yazı tam size göre. Üstelik bu yazımızda Euro Star Medya satınalma ve Avrupa Tv Reklam Fiyatları hakkında da bilgiler bulacaksınız.

Euro Star’a reklam vermek!

Euro Star, Prime Time kuşağında izleyiciyi ekrana kilitleyen dizileriyle adından yıllardır hayli söz ettiren bir kanal. İstanbullu Gelin, Söz, Avlu, Erkenci Kuş ve Beni Affet dizileriyle Euro Star hem Prime Time’da hem de gündüz kuşağında yüksek izleyici kitlesine sahip.

euro star logo

Tv reklam fiyatları zamana ve yapımlara göre değişse de Avrupa Tv reklam fiyatlarının oldukça cazip olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı Türkiye’den Avrupa’ya ihracat yapan firmaların ve Avrupa’da etnik pazara hitap eden markaların Avrupa Star’a medya planlaması yapması önemli bir hale geliyor.

Bu avantajlı Avrupa reklam kampanyalarını kaçırmamanız için bugün sizlere Euro Star Reklam verme, Euro Star reklam fiyatları ve Euro Star Medya planlaması hakkında özel bilgiler sunacağız. Bununla birlikte hiç bir yerde bulamayacağınız stratejiler de vereceğiz.

İstanbullu Gelin

Euro Star’ın iki yıldır ekranlara getirdiği İstanbullu Gelin; hikayesiyle istikrarlı bir seyirci kitlesine sahip durumda. Televizyon ekranlarındaki aile dizisi eksikliğini gideren İstanbullu Gelin bilhassa kadınlara ve genç kızlara yönelik ürünler için reklam vermek isteyen firmalara iyi bir tercih. Bu dizide normal reklam verilebileceği gibi bant reklamlarla da marka bilinci oluşturulabilir.

istanbullu gelinSöz

İki yıldır reyting rekorlarıyla Euro Star’ın yüzünü hayli güldüren Söz dizisi askeri operasyon dizileri arasında en çok izlenen dizilerden. Milli birlik ve beraberlik duygularını en çok hissettiğimiz bu günlerde bilhassa gençlere ve erkeklere hitap eden ürünlerde Söz dizisine reklama çıkılabilir. Bu tür aksiyon macera dizilerinde yayınlanan reklamların geri dönüşüm oranı çok yüksektir. Merak duygusu ile izleyiciler reklamları da izlerler. Hedef kitlesi erkekler ve gençler olan bütün markalar Avrupa televizyonlarına reklama çıkmayı düşünüyorlarsa Söz en iyi tercihlerdendir.

söz

Avlu

Hikâyesi, atmosferi ve karakterleri ile Türk dizi tarihinde farklılık oluşturan Avlu Euro Star reklam seçenekleri arasında özel bir yere sahiptir. Bütün markaların rahatlıkla reklama çıkabileceği bir dizi olup marka bilinci oluşmasında katkı sağlayacağı görülmektedir.

avlu site cover

Erkenci Kuş

Romantik komedi her zaman seyirci tarafından tercih edilen özellikle de ilk 20 bölümünün bağımlılık yaptığı bir dizi konseptidir. Erkenci Kuş, yaz döneminde Euro Star ekranlarında başladığı yayın hayatına bomba gibi devam ediyor. Genç kızlar, genç erkekler ve genel olarak kadınların çok fazla izlediği bu Euro Star dizisine turizm, inşaat, kozmetik ve sağlık sektörlerinde bulunan her marka reklam verebilir.

erkencikus site cover

Beni Affet

Euro Star’ın gündüz kuşağında yayınlanan günlük dizisi Beni Affet Türk dizi tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi. Ev hanımları için birebir olan bu dizi hanımlara hitap eden firmalar, hazır yemek firmaları ve sağlık sektörü için iyi bir reklam alanıdır. Günlük dizi olduğu için hızlı geri dönüşüm almak isteyen firmaların Avrupa Spot Reklam seçenekleri arasında mutlaka değerlendirilmesi gereken bir dizi. Bununla birlikte Avrupa bant reklam seçeneğiyle de Beni Affet Euro Star Medya Planlaması için iyi bir tercih olabilir.

beniaffet

Türkiye’de ve Avrupa’da en çok izlenen kanallardan olan Euro Star’a reklam vererek markanızı Avrupa’da ve Türkiye’de hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Euro Star Medya Planlama için hemen reklam temsilcimizle iletişime geçin! Size özel Euro Star Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!