Avrupa Medya Planlamaları içerisinde TV8 INT özel bir yere sahip. Eğlence ağırlıklı programlarıyla Avrupa Türk Televizyonlarına reklam vermek isteyen markaların doğru bir strateji ile TV8 INT’da başarılı bir kampanya ile yürütmeleri söz konusu. Bugünkü yazımızda TV8 INT Medya Satın Alma stratejilerini bulabileceğiniz gibi Avrupa Tv Reklam Fiyatları hakkında da bilgiler bulacaksınız.

TV8 INT’a reklam vermek!

Acun Ilıcalı ile birlikte reyting dengelerini bozan TV8 INT hem gündüz kuşağında hem de Prime Time’da çok iddialı durumda. Kızım, Jet Sosyete gibi etkileyici dizileri, Survivor ve Yemekteyiz yarışmaları, Gel Konuşalım, Eser Yenenler Show, Gerçeğin Peşinde, Günaydın Doktor, Çook Yaşa gibi programları ile yüksek izleyici kitlesine sahip.

Avrupa tv reklam fiyatları; dizi, yarışma, program, prime time, gündüz kuşağı gibi etmenlere göre değişiklik gösterir. Türkiye yayınlarının fiyatına göre ise Avrupa reklamları çok caziptir. Hem Avrupa’daki firmalar hem de Türkiye’den Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar için TV8 INT’a medya planlaması yapmak marka bilinirliği açısından önemlidir.

Tutus Media bu fırsatı kaçırmamanız için Avrupa reklam kampanyaları hakkında size düzenli bilgiler veriyor. Bugün de TV8 INT Reklam verme, TV8 INT reklam fiyatları ve TV8 INT Medya planlaması hakkında başka hiçbir yerde bulamayacağınız stratejiler vereceğiz.

Kızım

Başladığı günden beri ilgiyle izlenen Kızım dizisi, Türk filmi tadında güzel bir dizi. Çocukların ve kadınların izlediği bir dizi gibi görülse de az görülmeyecek kadar erkek seyircisi de var. Özellikle hikâyesinin iyice sertleştiği son bölümlerde reklam stratejisi için her kategoriye hitap ettiği görülüyor.

kızım

Jet Sosyete

Jet Sosyete komedi dizisi olarak Avrupa Türk Televizyonlarındaki tek komedi dizisi. Bu yönüyle özel bir yapım ve özel seyirci kitlesi var. Prime time kuşağında AB grubuna hitap eden dizinin reklam kuşağında turizm, sağlık ve inşaat şirketleri rahatlıkla reklama çıkabilir.

jet sosyete

SURVIVOR Türkiye – Yunanistan 2019

Yıllar sonra Survivor tekrar Türkiye-Yunanistan olarak ekranlara gelecek. Türkiye’nin en uzun soluklu ve en büyük seyirci kitlesine sahip yarışma programı olan Survivor 13. sezonuyla da oldukça etkili olacağa benziyor. Nefeslerin tutulacağı programda yarışmacıların birbirinden iddialı oldukları görülüyor. Bilhassa gençlere hitap eden firmaların Survivor 2019 yarışmasına medya planlaması yapması faydalı olacaktır. İzlenirliği yüksek bu yarışma 2 Şubat Cumartesi akşamı 20:00’de TV8 INT’da başlıyor.

tv8 manset yeni 2 6728829685c40849dc7269

Yemekteyiz

Gündüz kuşağında yayınlanan yemek programlarına televizyon izleyip de rast gelmeyen yoktur. Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Yemekteyiz kadın izleyicilere hitap eden markalar için büyük bir şans. Hafta içi yayınlanması dolayısıyla hızlı dönüşüm alınabilir. Avrupa Spot Reklam stratejisi için mutlaka reklam planlamasında olmalı. Yemekteyiz TV8 INT Medya Planlaması için iyi bir tercih.

yemekteyiz

Sürekli bir izleyici kitlesine sahip olan TV8 INT’a reklam vererek markanızı Avrupa’da ve Türkiye’de hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

TV8 INT Medya Planlama için hemen reklam temsilcimizle iletişime geçin! Size özel TV8 INT Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!