Avrupa – Euro TV Reklam Fiyatları ve Yurt Dışı Tv Reklam!

Avrupa televizyonlarında yeni sezonun başladığı bu günlerde Avrupa Türk televizyonlarına reklam vermeyi düşünüyor ve yurt dışı reklamları hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz…

Süper diziler süper reklamlar!

Sonbaharla birlikte Avrupa Türk tvlerine gelen heyecan bir başka. Her kanalda dünya standartlarının çok üstünde büyük bütçeli diziler yayın hayatına girmiş durumda. Avrupa reklam planlaması yapmak isteyenler için bu büyük bir avantaj. Seyircinin ekrana kilitlendiği anlarda firmanız ve ürününüz için en iyi tanıtımı yapabilirsiniz.

Şimdi Avrupa Türk kanallarında hangi diziler var bir bakalım!

shutterstock 538278829

Euro D’ye reklam vermenin avantajları nelerdir?

Euro D’de haftaya Koca Koca Yalanlar dizisi ile başlayabilirsiniz. Komedi, dram alanında önemli bir dizi olan Koca Koca Yalanlar dizisinde kadınlara yönelik ürünler için reklama çıkabilirsiniz. Yıllardır ekranlarda olan Arka Sokaklar ve Çocuklar Duymasın dizileri de Avrupa tv reklam piyasası için önemli yapımlar. Marka bilinirliğini ön plana koyan firmalar için iyi birer seçenek olabilirler.

Euro D’nin yeni dizileri Bir Litre Gözyaşı ve Bir Umut Yeter ile de Avrupalı Türk firmalarına alternatif reklam alanı olabilir.

Atv Avrupa’ya reklam vermenin avantajları nelerdir?

Atv Europa dizilerine reklam vermek isteyenler için muhteşem diziler var. Prime Time’da yayınlanan; Can Kırıkları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz, Bir Zamanlar Çukurova, Aşk ve Mavi, Ağlama Anne dizileri reytinglerde ilk sıralarda.

Sen Anlat Karadeniz bütün kategorilerde geçen sezon bomba bir giriş yapmıştı. Özellikle güçlü rakiplerine karşı büyük başarı elde eden dizi bu sezona da bomba gibi girecektir. Avrupa’daki firmaların marka bilinirliği yanında yeni ürünlerini tanıtmakta Sen Anlat Karadeniz iyi bir tercih olacaktır.

Atv Europa’nın yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova da etkileyici bir giriş yaptı. Reytinglerde en yakın rakibini ikiye katlayan dizi Avrupa tv reklam piyasasına girecek firmalara büyük şans sunuyor. Özellikle uzun süreli Avrupa medya satın alma yapan firmalar için Bir Zamanlar Çukurova’ya reklam vermek avantajlı durumda. Dizinin seyirci kitlesini 20 bölüme kadar koruyacağı görülüyor. Hal böyle olunca marka bilinirliğini akıllara kazımak isteyip Avrupa Türk tvlerinden reklam satın alma düşüncesi olan firmalar için önemli bir seçenek olarak duruyor.

avrupa turk televizyonlarina reklam vermeavrupa kanallari

Euro Star’a reklam vermenin avantajları nelerdir?

Euro Star dizi konseptleriyle geniş bir yelpazeye sahip. Hem yeni dizileri hem de geçen sezondan gelen kaliteli dizileriyle Avrupa Star’a reklam vermek isteyenlere hazır bir seyirci kitlesi sunuyor. AB grubuna hitap eden Ufak Tefek Cinayetler, gençliğe hitap eden Erkenci Kuş, yetişkinler için Söz, romantizm için İstanbullu Gelin dizileriyle Euro Star her kesime hitap ediyor. Bundan dolayı sürekli bir tüketim olan gıda firmalarının Euro Star’a reklam vermesi mantıklı olacaktır.

TV 8 INT’a reklam vermenin avantajları nelerdir?

TV8 Avrupa’ya reklam vermek isteyen firmaları da farklı seçenekler bekliyor. Bu sezon Kızım dizisi ile ailelere hitap eden TV8 Int Avrupa’daki bütün firmalara hitap ediyor. Ayrıca gişe rekorları kıran Türk filmlerini de belli düzende yayınlayan kanal elinde kumanda olan her seyirci için iyi bir tercih olabilir.

Firmanızın marka bilinirliğini arttırmak ve yeni ürünlerinizin herkese ulaşması için Avrupa Türk televizyonlarında reklama çıkmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle sizlere özel öneriler sunmaya hazırız.

Almanya reklam fiyatlarının hesaplı olması dolayısıyla uygun bütçe planlamaları ve farklı seçenekler için mutlaka Tutus Media’yla iletişime geçebilirsiniz.

Tutus Media ile sizin de müşteri kitlenize uygun dizi ve programlarda reklamlarınız yayınlansın!