Avrupa televizyonlarında gündüz kuşağında yayınlanan program ve diziler son zamanlarda Avrupa medya planlama stratejileri içerisinde sıklıkla yer alıyor. Gündüz kuşağında bilhassa ev hanımlarının beğenerek izledikleri yarışma programları markalar için önemli bir Avrupa reklam seçeneği olabilir. Avrupalı markalar için gündüz kuşağı programlarını araştırdık, işte sonuçlar…

Euro Star ile “Gerçeğin Peşinde”

Yeni sezon ile birlikte yayınlanmaya başlayan İnci Ertuğrul’un sunumuyla Gerçeğin Peşinde hafta için her gün 14.45’te Euro Star izleyicileriyle buluşuyor.

Kayıpların bulunacağı, faili meçhul cinayetlerin çözüme kavuşturulacağı bu programda uzun yıllar birbirlerinden ayrı kalanlar da stüdyoda buluşacaklar. Gerçeğin Peşinde İnci Ertuğrul ile birlikte sır perdelerini bir bir aralıyor. Programda Adli Tıp Uzmanı Taner Güven ve Avukat Hasan Kocabey’de uzman görüşleriyle yer alıyor. Avrupa reklam planlaması düşünen ve ev hanımlarına yönelik ürünleri ya da hizmetleri olan markalar Gerçeğin Peşinde programı ile Euro Star reklam verme alternatifini mutlaka kullanmalılar.

Euro Star reklam planlaması ile “Sevdim Seni Bir Kere”

maxresdefault 1

Euro Star’ın yeni günlük dizisi Sevdim Seni Bir Kere iki gencin kibir, hırs ve yalanlar arasında geçmiş sırlarının da anlatıldığı tam manasıyla günlük dizi hikayesine sahip. Gençlere ve kadınlara hitap eden markalar için Avrupa reklam planlaması seçeneklerinde bu dizi iyi bir tercih olabilir.

Atv Avrupa Reklam Satınalma Müge Anlı ile Tatlı Sert

maxresdefault 2

Televizyon klasiği olan Müge Anlı ile Tatlı Sert her sabah saat 11.00’da Atv Avrupa ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Sert ve heyecanlı konuların işlendiği programın sabah erken saatlerde olması sabah işlerini yapan ev hanımları için iyi bir alternatif. Atv Avrupa reklam planlaması olarak gündüz kuşağını düşünen markalar için Müge Anlı ile Tatlı Sert mutlaka olması gereken bir program.

Atv Avrupa ile “Beni Bırakma”

maxresdefault 3

Beni Bırakma günlük dizi olarak ATV Avrupa ekranlarında 300. Bölümü devirmek üzere. Saat 15.00’te başlaması yönüyle programlara karşı farklı bir reklam planlaması seçeneği. Çünkü Beni Bırakma yayın saatinde başka günlük dizi yok.

Euro D ile Gelinim Mutfakta

gelinim mutfakta 6 eylul haftanin

Yemek programları arasında en fazla dikkat çeken yarışma olan Gelinim Mutfakta Euro D ekranlarında öğlen saatlerinde izleyiciyle buluşuyor. Fatih Ürek’in farklı sunumuyla Gelinim Mutfakta bütün gıda markaları için iyi bir reklam stratejisi olabilir.

Euro D reklam planlama “Yaralı Kuşlar”

yarali kuslar degisiklik

Sezona dalya diyerek başlayan Yaralı Kuşlar günlük diziler arasında en çok izlenen dizilerden biri. Marka bilinirliği için bu tür günlük dizilere sponsor olunabildiği gibi spot reklam da verilebilir.

Show Turk ile Zahide Yetiş’le

zahide yetisten canli yayinda inanilmaz pot

Zahide Yetiş başarılı program konseptiyle yıllardır ekranlarda. Zahide Yetiş’le programı Show Turk’ün gündüz kuşağında yayınlanan özel programlarından. Turizm, sağlık ve gıda alanında Avrupa’da iş yapan firmalar için iyi bir Show Turk reklam planlaması stratejisi.

Show Turk ile Kuaförüm Sensin

kuaforum sensin 3 temmuz carsamba

Kuaförüm Sensin en doğru saçı ve en doğru makyajı yapacağını iddia eden ekiplerin heyecanlı yarışması. Yarışma konsept itibariyle diğer programlardan farklı olduğu için farklı bir izleyici kitlesine sahip. Genç kızlara ve genç bayanlara hitap eden bütün markaların Avrupa reklam satınalmalarında Kuaförüm Sensin mutlaka olmalı…

Show Turk ile Damat Bayıldı

Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Damat Bayıldı günlük olarak Show Turk’te yayınlanıyor. Sıradan Yemek programlarından sıkılan izleyiciler için farklı bir alternatif olarak duruyor.

Hem Avrupa gündüz kuşağı reklam planlamalarında hem de Avrupa prime time reklam planlamalarında sağlıklı bir karar vermek istiyorsanız her alanda uzman ekibiyle Tutus Media yanınızda… Vakit kaybetmeyin hemen bizi arayın!