Euro Star’a reklam vermek isteyen markaların tümüne en iyi hizmeti sunmak için profesyonel bir ekip çalışması gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’da yayın yapan TV kanallarında markanızı tanıtmak ve daha fazla müşteri kitlesi oluşturmak için, medya reklam planlaması hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Euro Star’a Reklam Vermek için Ne Yapmak Gerekiyor?

Euro Star kanalında reklamınız yayınlansın istiyorsanız, öncelikle yayınlanacak reklamınızı belirlemelisiniz. Eğer hazırda reklamınız yoksa, reklam prodüksiyon ekibimizle iletişime geçerek markanızı en iyi biçimde tanıtan bir reklam çalışması gerçekleştirebilirsiniz.
Euro Star kanalında reklam yayınlatmak için medya planlama ekibimiz size; talebinize uygun reklam modelleri, zamanları ve süresi verecektir. Talebiniz üzerine hangi yayın kuşağında yayınlanmasını istiyorsanız, o kuşağa özgü bir paket sunacak ve bu konuda istatistiki bilgileri de sizlerle paylaşacaktır.

TV Kanalına Reklam Vermenin Avantajları

Televizyon kanallarına reklam vermenin en büyük avantajı olarak yüksek izleme oranını gösterebiliriz. İnternet, dergi, gazete gibi reklam mecraları da etkilidir ancak, Televizyon izleme oranları ise kıyaslanamayacak kadar yüksektir. Mevcut müşteri kitlenizin dışında da büyük kitlelere ulaşmak için Televizyon kanalına reklam verme modelini tercih edebilirsiniz. Televizyon reklamlarında yayın kuşağı önem taşıyor. Sabah kuşağı, gündüz kuşağı ve Prime Time olarak nitelendirilen en yüksek reytingli akşam kuşağında reklamınızı yayınlatabilirsiniz. Hangi kuşakta reklam yayınlatmak istediğiniz bütçenize ve reklam süresine göre belirlenmektedir. Reklam planlama departmanımızdaki uzman ekibimiz bu konuda en büyük etkileşimi almanız için sizlere uygun bir planlama oluşturacaktır.