Tutus Media ekibi olarak Avrupa’da yayın yapan Türkçe  TV kanallarının tümüne reklam çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu kanallar arasında Euro D’de yer almaktadır.

Ürün tanıtımları, marka çalışmaları ve daha bir çok reklam tanıtımı için profesyonel bir ekiple çalışma yürütmekteyiz. Ekibimizin hazırladığı reklamları, Euro D reklam birimi ile anlaşmamız dahilide, talebinize uygun olarak yayınlatıyoruz. EuroD kanalına reklam vermek için bilgi arayışı içindeyseniz, profesyonel ekibimizle iletişime geçerek siz de bu konuda bilgilenebilirsiniz.

TV Reklamları Neden Önemlidir?

İnternet, dergi, gazete gibi bir çok basılı ve online reklam mecrası hayatımıza girmiş olsa da, TV reklamlarının önüne hiçbir zaman geçememektedir. TV reklamı, online reklam, gazete ve dergi reklam çalışmalarını da ekibimizle yürütmekteyiz. TV reklamı vermek için öncelikle amacınızı ve hedef kitlenizi analiz ediyoruz. Eğer çok büyük hedefleriniz varsa bu doğrultuda Euro D gibi Avrupa’da yayın yapan Türkçe kanallara reklam vermeyi öneriyoruz. TV reklamı ile birlikte, Google, Facebook, Instagram gibi sosyal medya reklamlarını da destekleyici olarak seçiminize sunuyoruz. Bir markanın prestijini yükseltmek ve bilinirliğini arttırmak için mutlaka reklam çalışması yapılmalıdır. Hedef kitleye en iyi şekilde ulaşan reklam çeşitlerinden birincisi TV reklamlarıdır. Televizyonda istediğiniz dizi, film veya program aralarına konulan reklamlar ile, hedeflediğiniz milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmış oluyorsunuz. Türkçe TV kanallarına reklam vermek için aracı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda, profesyonel bir hizmet alacağınızı taahhüt ediyoruz.

Euro D’ye Nasıl Reklam Verilir?

Markanızı ya da ürettiğiniz herhangi bir ürünü tanıtmak için büyük kitlelere ulaşmayı amaçlıyorsanız Türkçe televizyon kanallarına reklam verebilirsiniz. Tüm Türkçe TV kanalları ile sözleşmeli olarak profesyonel bir çalışma yürütüyoruz. Bu kanallar arasında Euro D’de bulunuyor. Reklam vermek için Euro D kanalı üzerinde çalışma yapmak istiyorsanız, profesyonel reklam ekibimizle iletişime geçerek ihtiyacınız olan bilgilerin tümünü sağlayabilirsiniz. Ekibimiz TV kanallarına reklam verme konusunda sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duymaktadır.