Müşteri beklentilerini gerektiği şekilde karşılayabilmek için internet camiasında daha geniş biçimde yer almanız gerekiyor. Kurumsal Web Site Tasarımı da bu durumda günden güne daha çok önem kazanıyor.

İnternet, artık sadece kişisel fotoğrafların paylaşıldığı bir yayın alanı olarak değil, markaların prestijlerini yükselttiği ve daha büyük kitlelere ulaşabildiği bir mecra olarak kabul edilmektedir. Sektörü ne olursa olsun, kurumsal web sitenizin yer alması çok büyük önem taşımaktadır. Web sitenizin kuruluş amacı ve hizmet sektörünüz ile birlikte hedef kitlenize uygun biçimde tasarlanması gerekmektedir. Bu aşamada da Tutus Media ekibimiz sizlere en uygun tasarımları ve seçenekleri sunmaktadır. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine en iyi hizmeti sunmak için web sitenizin etkili bir tasarım ve çağın trendlerine uygun araçlardan oluşması gerekmektedir.

2015 yılından itibaren internet kullacılarının %75 kadarının mobil cihazlardan interneti kullandığı kanıtlanmıştır. Bu durumda da web sitesinin hem masaüstü bilgisayar ekranlarına hem de mobil cihazlara uyumlu biçimde tasarlanması gerekiyor. Tutus Media web tasarım ekibimizin gerçekleştirdiği tasarımların tümü “responsive” yani her cihaz ekran boyutlarına uyumlu biçimde hazırlanmaktadır. Web site tasarımızın amacına uygun biçimde etkileşim alabilmesi için uzman eller tarafından hazırlanmasına dikkat etmelisiniz. Web sitenizin tasarımında Tutus Media ekibimizle çalışarak, hem zaman kazanır hem de hızlı geri dönüşler alabilirsiniz.

Tutus Media Ekibi Sizin için Neler Yapıyor?

Günümüz internet trendlerine uygun tasarımlarda web sitesini oluşturuyor ve tüm mobil cihazlarda kullanıma uygun hale getiriyoruz. Talebe uygun biçimde mobil cihazlarla uyumlu E-Ticaret çözümleri de üretebiliyoruz. Böylece online mecralarda da markanızın zirvede olmasını sağlayabilirsiniz. Web siteniz için gerekli olan fotoğraf ve video çekimlerini de profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Tüm bu hizmetlere ek olarak da, talebe uygun biçimde web sitenize SEO (Arama motoru optimizasyonu) desteği ve markanızın Sosyal Medya Yöneticiliğini de profesyonel biçimde gerçekleştirebiliyoruz.