Euro D Reklam Verme ve Euro D Medya Planlama Stratejileri!

Avrupa Tv Reklam Fiyatlarının Avrupa’daki firmalar ve Türkiye’den Avrupa’ya açılmak isteyen firmalar için oldukça cazip olduğunu biliyor musunuz? Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtmak içintelevizyon reklamlarına çıkma düşünceniz olduğu için burada olduğunuzu biliyoruz. Avrupa Türk televizyonlarına medya planlama yapmanın tam zamanı olduğunu bu yazımızı okuduğunuzda göreceksiniz.

Daralan Türkiye ekonomisinden dolayı Türkiye’deki firmaların reklam bütçelerinin düştüğünü görüyoruz. Bu firmalarımızın kara kara düşünmesine artık gerek yok. Çok büyük bir müjdemiz var. Tv reklam fiyatları değişken unsurlara bağlı olsa da Avrupa Tv reklam fiyatlarının Türkiye yayınlarından çok cazip olması bütün firmalarımızın Avrupa tvlerine medya planlaması yapmasına olanak sağlıyor.

Gündüz kuşağında seyirciyi ekrana kilitleyen programlarda ve bütün reyting gruplarında zirveye oynayan prime time dizi kuşağında Avrupa reklam planlaması yapmak oldukça basit. Bu makalemizde Euro D reklam verme, Euro D reklam fiyatları ve Euro D reklam planlaması üzerine hiçbir yerde duyamayacağınız stratejileri bulabileceksiniz.

Euro D medya satınalma!

Yıllardır bilhassa Prime Time kuşağında yayınladığı dizilerle reytinglerde zirveden inmeyen Euro D sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da çokça tercih ediliyor. bu uygun şartlarda Euro D, Avrupa Tvlerine reklam vermek isteyen şirketler için önemli bir tercihtir. Şimdi, Euro D televizyonunda seyircilerle buluşan dizi ve programlar için reklam stratejisi nasıl olmalı biraz da bunlara değinelim!

Muhteşem İkili

Barca ve MKC’nin maceraları gerçek anlamda kaliteli bir prodüksiyon ile ekranlara geliyor. Başarılı iki zıt polisin hikâyesinin bilhassa gençler tarafından tercih edildiğini görüyoruz. 16 ile 40 yaş arası seyirciye hitap eden firmalara Muhteşem İkili ideal bir reklam alanı olarak görülüyor. Hikaye yönüyle de etkileyici olan Muhteşem İkili dizisini Avrupa reklam fiyatları da düşünüldüğünde stratejik olarak planlamalarınıza dahil edebilirsiniz.

İkizler Memo-Can

Euro D’nin bu sezon başlayan ikinci dizisi olan İkizler Memo-Can aynı zamanda Erler filmin kanala yaptığı ikinci dizi. Küçük Ağa’daki Mehmet Can’ın Memo-Can olduğu bu dizi çocuklara, kadınlara hitap eden ürünlere sahip firmaların Euro D reklam Planlamasında ilk düşünecekleri dizi durumunda.

ikizler Memo Can

Bir Litre Gözyaşı

Yine bu sezon başlayan Euro D dizisi ismiyle tam manasıyla ağlatacağını haykırıyor. Bu tür dram dizileri karşısında kumandayı eline alan hanımlar çoğunluktadır. Hanımlara ve kırk yaş üstü erkeklere hitap eden firmalar Euro D Medya satınalma programlarında Bir Litre Gözyaşı’na mutlaka yer vermeli!

Arka Sokaklar

Türk dizilerinin en uzun ekran macerasına sahip olan Arka Sokaklar dizisi, aksiyon ve aile hikayelerini seven herkesin merakla beklediği Euro D dizisidir. Bundan dolayı bütün firmaların reklam stratejisinde yer alabilir.

arka sokaklar

Çocuklar Duymasın

Yılların dizisi Çocuklar Duymasın da bilhassa kadınların çokça takip ettiği dizilerden. Hikayesi ve karakterleri ile kadınları ve genç kızları ekrana kilitleyen dizi bilhassa gıda, turizm ve kozmetik firmaları için birebir duruyor.

Gündüz kuşağında Euro D Programları!

Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa

Gündüz kuşağının en iyi magazin programcıları olan Müge ve Gülşen Euro D’de yayın hayatlarına devam ediyorlar. Kadınlara hitap eden firmaların Avrupa Medya Planlaması programlarında mutlaka olması gereken bir program. Avrupa Spot reklam ve bant reklamlar için ideal bir program olarak duruyor.

Gelinim Mutfakta

Yemek programları arasında farklı ve özel konseptiyle Gelinim Mutfakta ev hanımlarını ekran başına toplamaya devam ediyor. Ev hanımlarına hitap eden ürünler için bu programa sponsor olunabilir, Avrupa bant reklam çıkılabilir.  Gelinim Mutfakta Euro D Medya Planlaması için iyi bir seçenek olarak duruyor.

gelinim mutfakta

Türkiye’de ve Avrupa’da en çok izlenen kanallardan olan Euro D’ye reklam vererek markanızı Avrupa’da ve Türkiye’de hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Euro D Medya Planlama için hemen reklam temsilcimizle iletişime geçin! Size özel Euro D Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!