Uluslararası bir şirket olduğunuzu savunuyorsanız, kurumsal kimliğinizi belli eden e- ticaret sitenizin tek dilli olmaması gerekir. Tek dilli yani sadece bulunduğu ülkenin dilinde yayın yapan web siteleri ile firmalar dünyaya açılamazlar.

Bir dünya markası olan Burambal da Tutus Media’ya Türkçe, Almanca ve İngilizce web siteleri yaptırarak online olarak da uluslararası bir şirket olma yoluna girmiş durumda. Yapılan bu üç site de başta Google olmak üzere bütün arama motorlarına uyumlu olduğu için firmanın kurumsal kimliğine büyük katkı sağlayacak gibi duruyor.

Özellikle Avrupa’da faaliyet gösteren firmalar için çok dilli web siteleri büyük önem arz ediyor. Türkçe siteler firmanın kendisini tanıtmada yardımcı olduğu gibi Almanca sitelerle de firma açılım yapmış oluyor ve müşteri kitlesini genişletiyor. Bununla birlikte yapılan İngilizce sitelerle de firmalar uluslararası bir kimliğe kavuşuyor.

Evet, Burambal Tutus Media’nın uzman ekiplerinin titiz çalışmasıyla üç farklı siteye sahip oldu. Tutus Media bu üç dilli siteler için SEO hizmeti verirken gerek makale yazılımı olsun gerekse sosyal medya paylaşımları ile Burambal’ın marka bilinirliğini arttırdı. Bu yüzden Almanya’daki şirketler için çok dilli web sitelerinin ne kadar önemli odluğu bu çalışmamızda gösterilmiş durumda.

Neden üç dilli bir web sitesi gerekiyor?

Sadece bölgesel bir firma olarak kalmamak için çok dilli bir siteye ihtiyacınız var. Bilhassa e-ticaret siteleri için daha fazla kişiye ulaşmak demek daha fazla müşteri anlamına gelir. Burambal, İngilizce sitesiyle İngilizce konuşulan her bölgeden müşteriler edinebilir. Sadece Türkçe olan sitelerden yabancı birinin bir şeyler alması zordur. Bundan dolayı farklı yabancı dillerde yapılan siteler daha başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Üç dilli SEO’ya uygun siteler profesyonellerce sağlanmalı!

tutus-media-burambalAlmanya’da Tutus Media dışında profesyonelce Türkçe, Almanca, İngilizce e-ticaret sitesi yapan kurumsal firma sayısı yok denecek kadar az. Tutus Media olarak hem kurumsal hem de e-ticaret sitelerine farklı dillerde dil ve SEO desteği sağlıyoruz. En çok tercih edilen dillerde siteler yaparak firmaların dünya çapında işler yapmasını sağlıyoruz.

Birden fazla dil için Tutus Media’yla iletişime geçip dünyaya açılabilirsiniz!

E-ticaret ile dünya geneline ürün satışı mümkündür. Normal şartlarda firmalar için yurt dışından müşteri bulmak ve ürün satışı gerçekleştirmek çok zor ve maliyetlidir. E-ticaret sayesinde artık dünyanın bir ucundan diğer ucuna ürün satışı yapabilirsiniz. Buradaki en önemli nokta web sitelerinizi çok dilli ve SEO‘ya uygun yaptırmanızdır.

Tutus Media, firmalarınız için farklı dillerde tasarladığı siteleri yapıp o halde bırakmaz. Aynı dillerde SEO hizmeti de vererek online mecrada size kurumsal bir kimlik kazandırır.

Tutus Media ile dünyaya kolayca açılın!