Dondurulmuş et, tavuk, balık ve hamur işi alanlarında kırkı aşkın ürünüyle hizmet veren Beynur, Avrupa’da helal gıda sektöründe yer edinen markalardan. Tutus Media olarak biz de Beynur’un marka bilinirliğine katkı sağlamak ve ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak için üç ürün grubu için üç farklı reklam filmi hazırladık. Aynı zamanda bu reklamlar için Avrupa Türk televizyonlarına reklam planlaması yaparak milyonlara ulaştırdık. Siz de ürünlerinizi tanıtmak ve marka bilinirliliğinizi arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Reklam hazırlığı ve reklamın çekiliş aşamaları:

İlk önce kreatif ekibimiz Beynur için sektörel bir araştırma yaparak elde edilen bilgiler ışığında nasıl bir reklam filmi yapılması gerektiği konusunda firmayı bilgilendirdi. Devamında anlatım şeklini ortaya koyan ekibimiz belirlediği fikirleri firma ile paylaştı. Beynur ürünlerini öne çıkarıcı ve akılda kalmasını sağlayıcı ortak bir fikirde karar kılındıktan sonra senaryo ekibimiz belirlenen fikri farklı modellerde senaryo haline getirdi. Ekibimiz ve firmanın yaptığı toplantıyla senaryoda son rötuşlar yapıldı. Senaryoya göre bütün prodüksiyon malzemeleri titizlikle hazırlandı ve profesyonel çekim ekibimiz stüdyoya girip çekimlerini yaptı. Yönetmenimiz ham görüntülerin montaj ve kurgusunu da bitirdikten sonra reklamların konsepte uygun müziği de yapıldı.

Sıra geldi medya planlamasına!

Her adımıyla dikkat çekici bir şekilde hazırlanmış olan reklam filmimizi öylece bırakmıyoruz. Avrupa’da 360° medya ajansı hizmeti veren Tutus Media reklamı hazırladığı gibi Avrupa Türk televizyonlarına da çıkarmayı görev olarak bilir. Beynur için hazırladığımız bu üç reklam için Euro D, Euro Star, Atv Avrupa ve Tv8 Int kanallarına reklam planlaması yapıldı.

Beynur Urfa Kebap

Şanlıurfa’ya özgü bir lezzet olan Beynur Urfa Kebap acısız, zırhta çekilmiş sade bir kebaptır. Beynur’un Avrupa’da çok fazla tercih edilen Urfa Kebabı hijyenik ortamlarda hazırlanmış olup oldukça lezzetlidir. Hem de kebap yemek için Urfa’ya gitmenize gerek yok dedirtecek cinsten. Beynur’un bizler için yaptığı bu güzel çalışmaya biz de Tutus Media olarak güzel bir reklam hazırladık.

Beynur Balık Burger (Sebzeli)

Çocuklarım balık ve sebze yemiyorlar diye artık şikâyette bulunmayın! Balık Burger alanında Avrupa’da söz sahibi olan Beynur, geliştirdiği sebzeli balık konseptiyle hem lezzetli hem de sağlıklı… Tutus Media olarak biz de Beynur Balık Burger’in reklam filmini en iyi şekilde hazırlayıp Avrupa Türk televizyonlarında planlamasını yaptık.

Beynur Tavuk Kanatları

Kırmızı et ve balıktan sonra Beynur Tavuk kanatları ürünü için de bir reklam filmi hazırladık. Gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz bu ürün damak zevkinize çok uygun. Bu reklamlarımızı buradan izleyebileceğiniz gibi Avrupa Türk televizyonlarından da izleyebilirsiniz.

Markanız ile ilgili hedefleriniz büyükse vakit kaybetmeden Tutus Media’ya başvurun. A’dan Z’ye vereceğimiz Avrupa medya hizmetleriyle rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz!

kamera arkası 1 kamera arkası 2 kamera arkası 3